Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beszóltam egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beszóltam egy nőnek, szerintetek megbocsát? Xd

Figyelt kérdés

Néha csak úgy random csókolózás volt köztünk meg kétszer lecumizott. Ő többet akart én nem, azért mert van gyereke (akit egyébként leszar inkább a lánynak az anyja neveli). Na és egy estén nem éppen józanul/betépve is és full idegesen találkoztam vele...oda jött hozzám megölelt adott egy csókot...én nem tudom mi volt velem de ideges lettem rá, düh kitörésem volt és csak úgy és ezt mondtam neki az összes haverom előtt "egy hülye k..a vagy amúgy, azért van egyedül a gyereked mert nem szereted meg mindenkinek a f..zát fel próbálod, neked semmi elég és csodálkozol azon hogy te is egyedül vagy? Bas..zodj meg"


Mindenki kinevette, de én ezt halál komolyan mondtam. A nő el kezdett sírni majd befutott a szobájába magára zárta az ajtót és ennyi utána elmentem onnan. Haveroknak tetszett de annyira nem érdekelt és meg is bántam másnap...szerintetek meg enyhül?


2021. dec. 10. 00:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szóba sem állnék veled soha többé.
2021. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Még négyszemközt mondva is durva, amit mondtál. Nyilvánosan megaláztad, nem hogy megbocsát, szóba se áll veled többet, ha van egy kis esze. XD-t tettél a kérdésed után, tehát te se gondolod komolyan, hogy ezután egyáltalán akar tőled valamit.
2021. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
aztan felebredtel a nedves almodbol, ugye?
2021. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen, meg fog bocsátani. Ha elég jól nézel ki, bármelyik nő megbocsát neked bármit. Márpedig ha nem néznél ki elég jól, nem akart volna tőled semmit.
2021. dec. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Az úriember ezredik revenge fantasy kérdését olvashattuk.
2021. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy paraszt vagy, és drogos alkesz. Ha kicsi esze van soha nem áll többet veled szoba.
2021. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Annyira szeretem az ilyen okos, művelt, kedves és a jóindulatú embereket...
2021. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Most aztán nagyon beszóltál, igen...

A helyében minden létező platformon tiltanálak, miután megírnám rólad a véleményemet.

2021. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Megaláztál egy valószínűleg sérült, személyiségzavaros nőt. Valaki ebből meríti az önbizalmát, hogy nőket bántalmaz. Te is?

Mivel a hölgy pszichésen elég problémásnak néz ki, sajnos van esély, hogy megbocsájt, majd még mélyebbre süllyed.

2021. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!