Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egy nőben mindig fontos a súly?

Figyelt kérdés

Értem itt, hogy pl. : rosszabb időszakot él valaki, van rajta +10-15 kg, akkor már sz_r. Miért?


Miért nem számít a belső érték, á kisugárzás ennyit?


Valaki elmagyarázza ezt?


2021. dec. 11. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

mert számít, hogy vonzó legyen

de ne legyél ennyire demagóg; ha a pasi sörhasat növeszt, az zavar, nem?

2021. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

Wtf, rosszabb időszak nekem az mondjuk 2-3 kg zsír, le is adom, amint tudom, te meg 10-15 kg zsírt tekintesz rosszabb időszaknak?


Hát ne haragudj de ez qrvára gáz egy férfinál is, ha behízik 15 kg-t.

2021. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Ez szerintem egy kicsit túlmisztifikált téma. Én is 173/80 kilós nő vagyok, őszintén soha nem volt problémám a férfiakkal. Ameddig tömegközlekedéssel jártam, napi többször hívtak el randira és nem az elkeseredett, vagy ronda pasik. A férjem is nagyon helyes.

Rengeteg férfinak bejönnek a telt nők, miért egy olyan rétegnek akarsz megfelelni, akinek nem? Én ugyan akkora tisztelettel bánok az ő véleményükkel, mint amennyire én elvárom, hogy a külsőmet tiszteletben tartsák, ne ócsárolják, igaz soha nem fordult elő.

Magadnak felelj meg, ha le akarsz fogyni akkor tedd meg, nem olyan eszement nehéz, csak abba kell hagyni a kifogások gyártását.

A szerelem meg nem +10 kilótól fog elmúlni, hanem attól, hogy elhanyagolod magad, nem csak testileg, de lelkileg is, ha nem érdekel többé, hogy tetsszél magadnak és a párodnak.

2021. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Mivel nekem nem tetszenek a túlsúlyos nők, így nem is tudnék vele együtt lenni. Ha a belső értéke tetszik, de a külső nem, akkor az csak barátnak jöhet szóba. Úgy majd értékelem a belsőd.
2021. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nem az eseteim a ducibb csajok, de volt 2 168cm/80-85kg körüli baránőm is.

Nem a súlyon múlik!

172cm magas vagyok 73kg!

2021. dec. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%

Le lehet szavazni de ezaz igazság és ilyen egyszerű.


Hány éves vagy 12?


Egy nő színlelheti az orgazmust és nincs más dolga csak széttárni a lábait ha arról van szó, épp ezért a pénzért elvisel egy Mészárost meg hasonlókat, mert nincs különösebb tennivalója.


Egy férfinak muszáj hogy erekciója legyen. Valamire fel kell állni. És ami nem vonzó arra nem fog. Mit tegyen bogyókat szedjen be?


Attól , hogy szeretsz valakit még külsőre visszataszító lehet ha arra gondolsz, hogy lásd meztelenül. Az más kérdés, hogy kinek mi a vonzó, van aki a gömbölydedeket szereti van aki a karcsúakat.

2021. dec. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!