Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány lánynak miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány lánynak miért olyan fontos az hogy mindig legyen valakije, meg az hogy gyorsan össze jöjjön egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Olyan furcsa az hogy sok lány rövid ideig van csak egyedül. Nem értem hogy lehet ilyen gyorsan találni valakit. Meg ha nekem tetszik egy lány és én is neki akkor hamar össze kell jönnünk mert különben talál mást. Nem értem miért kell ennyire kapkodni. Főleg ha kölcsönös a vonzalom akkor előbb utóbb úgy is össze fogunk jönni. Ha el van kapkodva az egész akkor szerintem nem lesz hosszú távú a dolog.

Én szerintem az lenne a normális ha előtte 1-2 hónapig ismerkednünk, de ennyi idő fura sok lánynak. Komoly kapcsolatot szeretnék.


2021. júl. 21. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Ne általánosíts lanyokra, en peldaul 26F evesen nem voltam eddig egyedul tobbet 1 honapnal.


Nyilvan olyan emberekkel jottem ossze akikkel gyorsan egy hullamhosszon voltunk, most minek jarogassak honapokig?

2021. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Mert abban mérik önnön fontosságulat, hogy kenneke-e valakinek vagy se.
2021. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Mert kapcsolatfüggőek. Sok ember nincs kibékülve magával, vagy egyedül értéktelennek érzi magát, és amikor egyedül van, akkor bepánikol. Sok ilyen ember van, ezek ugrálnak egyik kapcsolatból a másikba. Érdemes kerülni ezeket az embereket, mert ha valami baj van, akkor veled sem fog szakítani, csak ha már megvan a következő delikvens.

Ez lányokra hatványozottan igaz, tisztelet a kivételnek.

2021. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg félnek attól, hogyha nem jössz velük össze egyből, akkor csak szivatod őket, ők meg beléd szeretnek közben és akkor pórul járnak. Biztos volt korábban rossz tapasztaltuk ilyennel
2021. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak "lányoknak", hanem "fiúknál" is ugyanígy van, sőt.

Személy szerint 8 hónapja szingli vagyok. Lehetett volna már kapcsolatom, de nem akartam. És nem is akarok. Kár általánosítani.

2021. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

A nőkre általában többen is hajtanak egyszerre. (Persze van,akinek csak arra kellünk, de van amikor ez nem dönthető el előre. )És nem szeretjük a töketlenkedést, határozott férfira van szükségünk. Emiatt,pl.

29/N

2021. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Sok kapcsolatfüggő ember létezik. Akik mindig tartozni szeretnének valakihez, egyedül nem érzik jól magukat, szükségük van társra.
2021. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek egyedűl lenni és szexmániás is vagyok. Nekem ezért!
2021. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nő létemre ennek a szöges ellentéte vagyok. Nagyon nehezen találok olyat, akivel szívesen járnék. Aztán ott még kérdéses, hogy ő is szívesen járna-e velem😀Akik kapcsolatból kapcsolatba ugranak, azoknak nincsenek elvárásaik, csak valaki legyen velük. Szerintem ez nagyon gáz, gyenge jellemre utal, aki nem tud önállóan létezni.
2021. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt mivel a nők kizárólag külső alapján ítélnek, ők azonnal tudják, hogy össze akarnak-e jönni valakivel, nincs szükségük hetekig tartó ismerkedésre. Másrészt egyedül életképtelenek, így mindig szükségük van valakire, aki eltartja őket és elvégzi helyettük a házimunkát.
2021. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!