Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja egy nőnek, "fontos lettél nekem", az már többet feltételez barátságnál, vagy még mindig 50-50?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Speciel ha én mondanám garantáltan többet jelentene , mint barátság.


Bizony akárkinek nem mondanék ilyet. :)

2018. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy barátságban is fontos lesz az egyik ember a másiknak, így hát én nem merném azt mondani, hogy másféle érzelem. De irány mindenképpen jó!
2018. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy azt mondja, amit hallani akarsz. :D Hány évesek vagytok?
2018. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amíg nem ismertem meg azt a férfit, aki azóta nagyon jó barátom lett, én is hasonlókat mondtam volna, mint a két előző válaszoló. Ez a férfi ugyanis nekem mondott ilyeneket: "fontos vagy nekem", "most jöttem rá, hogy sokkal fontosabb vagy a lelkemnek, mint gondoltam korábban". Ez utóbbinál ti mire gondolnátok? Én is nagyon sokszor hittem azt, hogy itt az áttörés és végre meglátott bennem valamit (igen, én többet éreztem iránta), de igazából soha, eszébe sem jutott. Ő ezeket abszolút barátságból mondja (még úgyis, hogy nagyon szerelmes a barátnőjébe).

Szóval érdekes kérdés, embere válogatja, ki milyen érzelmi intelligenciával bír.

2018. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő 30, én 23
2018. jan. 18. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon erős jel hogy szeretne többet tőled! :)
2018. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy többet.
2018. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most értem haza tőle. Horrort néztünk. Ketten. Az ágyában. Nem történt semmi :D Hónapok óta ez megy.
2018. jan. 19. 02:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá, hogy mi van? Nem úgy tűnik, mint aki harap.
2018. jan. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mondott ilyet már srác el is hittem neki, aztán kiderült, hogy annyira mégsem, mert ráhajtott a legjobb barátnőmre...
2018. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!