Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 szeretőm akinek szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 szeretőm akinek szar volt a párkapcsolata amikor összejöttünk.A nője nem élvezte a szexet és a pasival is baja volt.Ezért talaltunk egymasra.Férfiak véleményét kérdezem.Ha helyreáll a rend köztük szexuálisan akkor dobjátok a szeretőt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 09:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nem dobtam, ő vetett véget neki, de nem azért, mert változott a viszony otthon...


F

2021. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Bármikor dobhat, bármi miatt. Meg te is őt. Ez ilyen.
2021. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..csak annyi hogy nem ilyennek ismertem meg.Azt mondta szól ha baja van.Nos úgy tűnik ehhez gyáva és csak ha éppen hiánya van vesz elő.
2021. dec. 13. 09:07
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem rakja ki a csajt? Ja mert azért a szaros gatyáit kimossa rá...
2021. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
De ez ilyen, csak akkor hív ha kanos. Ha ez neked kevés akkor ne feküdj alá.
2021. dec. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát de ez a szerető dolga...

Akkor vesz elő amikor hiánya van

Nem kapcsolatban vagytok.... Csak dugtok

Nem értem ezen most miért vagy meglepődve

2021. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell mindig elhinni, hogy olyan szar otthon minden. Ezt csak beetetésre használja a legtöbb foglalt manusz. Kell nekik a szórakozás másokkal is, így a sajnáltatás nagyon jó eszköz a nők becserkészésére. Az meg, hogy milyennek ismerted meg, az egy dolog. Persze, hogy a legjobb oldalát mutatja, hogy széttedd neki. Utána meg már leszar, csak akkor vesz elő, ha neki van kedve hozzád. Ilyen félrekúrós fasziktól ne várj tisztességes viselkedést, hiszen otthon sem azok.
2021. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak mert nem szexkapcsolat hanem emberek vagyunk és olykor beszélgetünk,azaz eddig beszélgettünk arról is mi történt velünk. Amikor nőként is tekint rád nemvsak ely lyukként.A csajt azert nem rakja ki mert egyedül nem tudja fizetni az albérletet.
2021. dec. 13. 09:17
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Jó hát neked ezt adta be hogy a lakhatás miatt. Azért nem beszélget már, mert biztosra veszi hogy vagy neki. Az én szeretőm is megcsinálta ezt. Aztán kiraktam :D
2021. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Szexkapcsolatban is beszélgetnek emberek. Én legalábbis beszélgettem, ha pont ebben voltam.

Azért nem rakja ki? 🤣Mással, pl. veled nem tudná felezni? Inkább nem akarná. Ez itt a fő probléma.

2021. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!