Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mennyi idővel áll helyre a rend?

Figyelt kérdés
1 hónapja történt, 1szeri eset. Megtudta, látszólag megbocsátott. De hiába teperek azóta, még most sem túl közvetlen a kapcsolatunk. Mennyit érdemes várni? Félreértés ne essék, tudom, hogy én hibáztam, de ha nem bocsát meg teljesen felesleges együtt maradni, bármennyire is szeretném én is ezt. Mikor tudunk újra együtt nevetni? Mikor nem fogja elutasítani az ölelésemet? Mit tehetnék még azon kívül, hogy bocsánatot kértem, és próbálom bizonyítani, hogy szeretem?

2012. nov. 12. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Soha! Ami megtörtént, az nem lesz meg nem történt. A szálka és a gyanú, mindig ott lesz. És az a téma lesz, amit egy hullámvölgyben majd mindig a fejedhez lehet vágni.
2012. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elb@sztad.
2012. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem egy megcsalás után már sosem lesz újra a régi a kapcsolat. mindig ott lesz a gyanú.mondjuk,én meg sem tudnám bocsátani.
2012. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ASOT ***** válasza:
Részemről megcsalás = kapcsolat vége.
2012. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy haragszik, azt is hogy ez később is táptalaja lehet a vitáinknak. Én sem tudnék túllépni rajta. De ha velem maradt akkor mégiscsak neki is kellene próbálkozni rendezni az életünket, nem? Mert én hiába próbálom, ha mindig csak elutasít, hülyének néz, "csúnyán" néz rám. Egyébként nem tudom meddig van értelme ennek.
2012. nov. 12. 13:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
biztos szeret még, de a bizalomnak annyi. Képzeld, hogy visszacsal pár év múlva. Meginganál te is, ugye? Szerintem most kivárja a párod, hogy tudja-e veled folytatni, vagy elfogytak-e az érzelmei. Nem tudsz mit tenni, ő fogja magában lerendezni a dolgot. Talán pár hét elég lesz.
2012. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
El tudod te képzelni, hogy milyen szinten érinti a másik felet a megcsalás? Te lehet lazán veszed, de kib@szott sz@r érzés. Én úgy kidobtalak volna, mint macskát sz@rni. Örülj neki, hogy próbálja elfelejteni. Nemhogy még te vagy itt kiakadva, hogy mikor felejti már el. Istenem, de buta vagy.
2012. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiakadva. Tudom, hogy csak én tehetek a helyzetről. De, ha azt mondta, hogy próbáljuk meg - nem szakított - akkor szerintem tőle is elvárható egy kis közeledés az irányomba egy hónap után. Nem feltétlenül azt mondom, hogy már a szexnél kellene járnunk. De akkor is elhúzódik ha csak a derekát fogom meg, akármit mondok, menjünk valahova, nézzünk meg egy filmet nincs kedve hozzá. Gyakorlatilag élne mellettem anélkül, hogy hozzám szólna. Nem mondom, hogy nem értem meg. De akkor dobjon ki.
2012. nov. 12. 14:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most nem az a kérdés, hogy ki dobná ki a párját hasonló esetben és ki nem. A kérdezőt nem dobták ki, így érthető a kérdés részéről, hogy hogyan tovább.


Gondolj arra, hogy neki is új ez a helyzet. Nem tudja, mit kéne tenni, mi lenne a legjobb.

Lehet, hogy csak "büntet", akár nem tudatosan is, de lehet, hogy egy kis idő után rájön, hogy, bár megpróbálta, de mégsem tud megbízni benned és véget fog vetni a kapcsolatnak. Idő kell, hogy magában letisztázhassa az érzéseit.

Sok olyan kérdést lehet olvasni, hogy: "Megcsalt, megpróbálok újra bízni benne, de nem megy! Mit csináljak?" Hasonló dilemmában lehet ő is.

Hagyj neki időt.

2012. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Te tipikusan az az ember vagy,aki mindig a konnyebb utat valasztana.


Megcsaltad es meg neked vannak elvarasaid? Ne haragudj de undorito patkany vagy. Csodalkozol h nem akar megerinteni?1honapja masik csavo farka volt tested kulonbozo helyein. Hagyd el es szivesseget teszel neki.

2012. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!