Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne ezt közölnöm vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne ezt közölnöm vele?

Figyelt kérdés

Rövid tömör leszek. Szexkapcsolat van közöttünk. Ő több lánnyal is csinálja néha, de ez ebből a szempontból nem lényeges. Évfolyamtársam egyben, szóval sokat látom. A helyzet az, hogy beleszerettem, tudom hogy ő nem így érez. Ezért ki akarok szállni ebből az egész szexkapcsolatból, mégha ez össze is töri a szivem.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan. Nem akarom neki elmondani, mert ez nekem kínos. De ha egyszer csak nem írok neki vissza, úgyis kérdezni fogja a miértjét. Ti mit csinálnátok? 21/l



2021. dec. 13. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg neki, hogy szeretnél véget vetni ennek. Nem kell indokolnod.
2021. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg kell tanulni kicsim, ezek a nem írok vissza című dolgok az éretlen/nem egyenes emberekre jellemzőek. Egyszerűen megmondod neki, hogy "Figyelj, nem akarom már folytatni, ne firtasd."
2021. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb amit az egyes ír!

És az a legrosszabb, ha el kezdesz sunyizni, hazudni, menekülni!

Az eddigi kapcsolatodat alázod meg ezzel!

2021. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

-Sajnalom, de nekem mar nincs kedvem ehhez.

-Miert nincs?

-Meguntam/komolyat akarok keresni/ugy erzem, hogy egy szexkapcsolat sem fer bele jelenleg az eletembe, az idombe/Stresszelek a vizsgaidoszak miatt es nincs libidom. /Elmult az ujdonsag varazsa, mar nem vonz ez az egesz szexkapcsolatosdi.

2021. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki kerek perec hogy ennyi volt.

Ha csak szex kapcsolat volt, és neki van több nő is nem biztos hogy kérdezni fogja, hogy mi történt.


Mellesleg millió egy dolgot lehet mondani, hogy miért.

( te többre vágysz már egy pasival, meguntad stb)

2021. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy komolyabbra vesszük vagy abbahagyjuk. Ez a két lehetőség van.
2021. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek hálás vagyok, igazatok van nem kell túlagyalni ezt
2021. dec. 13. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem azt mond neki hogy mert nem tetszik neked ez a felállás.Hogy szexkapcsolat van köztetek és ő más csajokat is dönget.Még ha szexkapcsolat is,csak akkor folytatod ha csak te maradsz és csak veled csinálja.

De mivel nem akarod semmire kényszeríteni vagy megmondani mit csináljon,mert semmi jogod hozzá,ezért inkább kilépsz ebből a dologból.

Ez akár kétértelmű is lehet számára...egyrészt hogy nem túl biztonságos,hogy össze vissza szexel és úgy fekszel le vele.De lehet úgy is értelmezni hogy rosszul esik neked hogy másokkal is csinálja.És azt szeretnéd ha csak veled csinálná.De ezáltal mégse nyíltan kell megmondanod hogy többet érzel iránta mint szex.

2021. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!