Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lúzer vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lúzer vagyok, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Semmihez nincs tehetségem, egy időben népszerűbb voltam a lányoknál, de már nem foglalkoznak velem. Igaz, én sem kezdeményezek az önbizalomhiányom miatt. Nincs pénzem, most is kb. 130 Ft-om van, alacsony iskolai végzettségem van. Volt arról szó, hogy fejlesztem magam, de túl sok munka, és félek a csalódástól. Meg ez az év is nehéz volt. Csalódások, sokat sírtam, stb.


Paradox módon mondom ezt, mert egyébként nem lenne okom erre. Volt már olyan, hogy lefeküdtem lánnyal az első randin. Meg olyan is, hogy a villamosmegállóban ismertem meg egy nőt. Megszólítottam, és nyitott volt rám. Legutóbb pedig azt kaptam meg, hogy rég volt már az iskolának ilyen jó tanulója, mint én (estin csináltam az érettségit, de otthagytam). Hiába ez a rangos pozitív visszaigazolás, akkor sem hiszek a dolgokban.


Egy lúzerként tekintek magamra.


2021. dec. 13. 16:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Miert nem fejezted be az iskolát?

Attol, hogy nincs tehetseged semmihez, még sorra el tudsz menni dolgozni! Szoval ez csak kifogas.txt

2021. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

1. Tedd le azt a nyamvadt érettségit.

2. Szerezz melót.

3. Költözz el anyádtól.


Első három lépésnek ez tökéletes lesz.

2021. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Egy elkényeztetett lusta disznó vagy, ez a fő probléma, kérdező.
2021. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem vagy beteg. Ha az megtörténik, onnantól minden megváltozik és minden ami valaha számított - nem számít már.
2021. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4


Ezt hogy érted?

2021. dec. 13. 16:55
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező!

3as jól írja! Kib*szott lusta vagy! Nem lúzer!

2021. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A betegség lenne az, ami esetleg öngyilkosságba kerget, vagy végleges feladásba?
2021. dec. 13. 16:57
 8/22 anonim ***** válasza:

5.


Addig tegyél valamit, amíg van rá lehetőséged és gondolj arra, hogy ezek a problémák vannak addig jó, mert nem egy nagy gondod van, hanem több kisebb. Ahogy dédapám "kívánta" másoknak mindig: "Sok kis bajod legyen az életben" (székely értelmezésében ez az, hogy ne legyél beteg, csak érdekes logikával).


Ha beteg vagy és már nem tudsz tenni a legtöbb dologért/dolog ellen semmit, akkor az ilyen ostobaságok, hétköznapi semmiségek nem fognak számítani.


Tökéletes monológ:


https://www.youtube.com/watch?v=Mzk2DdBWi48

2021. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#8


Igazad van. Végső soron a jó egészségi állapotom miatt van meg a remény, hogy vihetem valamire. Ha beteg lennék, akkor vége lenne mindennek.

2021. dec. 13. 17:28
 10/22 A kérdező kommentje:

#1


Nem megyek szalagmunkára a romákhoz, akkor inkább éhen halok. Nem tudom, van-e tehetségem valamihez.

2021. dec. 13. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!