Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ferfi, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ferfi, akinek nem szimpatikus egy ilyen tul ‘tokeletes’ no? Vagy mindenkinek ez az alma?

Figyelt kérdés

a no tenyleg szep, mondhatni a kulsejebol el. sminkes, stylist, modell, emellett edzo es tancos. tehat mondhatni mindig top modon kell kineznie mar csak a munkai miatt is.

nagy figyelmet fordit a kulsejere, jo alakja van es szep arca, emellett szinte mindig ki van festve es csinosan feloltozve, ezt rendszeresen kozze is teszi egy-egy szelfi formajaban a kulonbozo social media oldalain. kb 1-2 naponta kitesz magarol valami kepet, szereti magat fotozni, szereti, ha masok fotozzak. emellett gyakran indul kulonbozo megmeretteteseken, tanc- es szepsegversenyeken.


nem buta no. nagyon extrovertalalt, imad a kozeppontban lenni es szerepelni, pozolni.


van olyan ferfi, akinek ez kizaro ok, mert mar ‘tul sok’ vagy inkabb imponalo egy ilyen csinos, aktiv, porgos no?


2021. dec. 14. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok szerintem az lenne, ha amellett, hogy jól néz ki, még okos ès határozott is. Na ezzel nem szoktak tudni mit kezdeni sokszor, de szimplán jó csaj elég sok van, ez még nem extra :D
2021. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nincs ilyen. A Földön élő mind a 4 milliárd férfinak teljesen ugyanolyan az ízlése.

Istenem...


*facepalm*

2021. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem fontos a külső, de jobban szeretem, ha ilyen téren a másikra a félnapos tollászkodások nélkül is rá vagyok kattantva
2021. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem álomszerű. Rengeteg nő csinál hasonló dolgokat.

Mondjuk hozzám nem teljesen illene, mert én eléggé kis meghúzódó vagyok mostanában, és önértékelési problémából fakadóan kevésnek ítélném meg magam mellette... De ha benne sok a szeretet, talán még működhet.


F

2021. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vonzó, de férfiként nem könnyű benne lenni ebben a helyzetben. Sajnos itt bezavarhat a kisebbrendűség. Például, én csak alig vagyok jobb az átlagnál, külsőleg, anyagilag, stb... És billegek valahol az introvertáltság / introvertáltság között. Erről a kimagasló nő nem tehet. De folyamatosan ott lenne az érzés, hogy lépéshátrányban vagyok. Beleszeretek, de mások folyamatosan hajtanak rá, jön valaki vonzóbb, például egy jó külsejú pasas egy X5-össel, aztán annyi. És lehet hogy csak én gondolom, a nőt nem érdekelné a csávó az X5-össel, de ez beárnyalja az egészet. Gyerekkorunktól azt verik belénk, hogy jobb státusz kell a nőénél, mert anélkül nullák vagyunk. Ez az eredmény...
2021. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha még főzni is szeret, és nem fejfájós, én imádnám. :)
2021. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Idegesítő és számomra szorongó érzés lenne, ha mindig "meg kellene felelni másoknak", ahogy ő teszi, minden lépést előre kiszámítani, sok dolgot csak azért megtenni, mert "annak ilyen vagy olyan hatása lesz" - nem, ezt nem szeretném.


Aki ennyire "tökéletes és az is akar lenni" az belül nem szabad, vagy csak nagyon ritkán. Nemrég egy társasági eseményen összefutottam egy ilyen csajjal. Mikor már eléggé benyomott a piától, nekiállt ecsetelni, hogy ez az élet mennyire üres és felszínes és szívesen cserélne a motoros-lázadó haverunkkal, akinek csak a motorja, a szerelőműhelye meg egy kis lakása van a műhely mellett amiben alszik, semmije sincs, de szabad. És tényleg az.



Úgyhogy ez elég sok kínnal jár, a Black Mirror egyik epizódja ugrik be, amikor egy applikációval értékelgetnek mindenkit és azok alapján megy a büntetés-jutalom rendszer és a "tetején" a "tökéletes" emberek vannak. Kb. hasonlóan.

2021. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én a csendes, nyugis, visszahúzódó lányokat szeretem, ezért nem járnék az általad leírt nővel.


F

2021. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha az írásképe rendben lenne akkor még lehetne tökéletes is.
2021. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az értelmesebbeknek kizáró, hogy ennyit tud felmutatni.
2021. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!