Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó pasi? Ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó pasi? Ilyen típusú pasi minden (vagy legalábbis a legtöbb) nő álma?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=2_AuwkHCGy0

Mármint a riporterre gondolok. Mindenki egyhangúan egyetért abban, hogy az ilyen extrovertált, szociális, nagy dumás, mindenkivel könnyen haverkodni tudó, laza oldott hangulatú pasikra buknak a nők. Egyszerűen ez számukra az ellenállhatatlan. Ennek az ellentéte, az introvertált, visszahúzódó, szociális analfabéta, aki nem találja a helyét egy társaságban, az pedig az örök lúzer.

Szerintetek ez a (szinte) tökéletes pasi? Csajok, ti ellen tudnátok állni ennek a pasinak?


2018. nov. 29. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez mi a szar?
2018. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Igen jó. Én már egy szeletet sütöttem belőle és izletes volt.
2018. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy gyökér :D
2018. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
En egy ideig kifejezetten platoi szerelmet ereztem iranta, pont a beszelokeje miatt hiszen azert nem a kulsejevel hodit leginkabb. Rolam tuti lebeszelne a bugyit egy ilyen pali...
2018. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Döbrösi Larcsi irtó cuki, mint mindig."Kölyök" :D Nem tudom tudja-e a kedves riportőr, hogy Cseplin a tiniket szerette, Laura már túlkoros lenne nála.
2018. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Ez minden nő álma: [link]
2018. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#7. Ha ez így lenne, bizony rengeteget kéne futnom.

32/f

2018. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten utálom ezt a személyiségtípust, mint amilyen ez a riporter (mellesleg ki a fene ez?). Kérdező, te meg nőjél már föl, nem csak az ilyen, meg a szociális analfabéta létezik. Talán nem ártana megtanulni észrevenni a kettő közötti számtalan árnyalatot.
2018. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

Ki ez a balfék??

Ez tuti nem az en almom!

De az se akit a 7-es linkelt. Bar o nagyon nagyon nagyon jol nez ki, imadom a kek szemeket, de akkor se, mert latszik rajta, hogy total mas hullamhosszon vagyunk, plusz tul szep, allandoan feltekeny lennek.


Nekem o az almom, szinte felperzsel ha ranezek

[link]

2018. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!