Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajozás szemszögéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozás szemszögéből szerinted melyik a jobb: Befejezzem a gimnáziumot, és leérettségizzek, vagy elmenjek külföldre egyszerű munkára, ami jól fizet?

Figyelt kérdés

Megszakítottam a gimnáziumi tanulmányokat. Még a 11-12. osztályt kellene megcsinálni.


A legutóbbi barátnőmimnek volt érettségije.


2021. dec. 14. 11:50
A kérdező szavazást indított:
Érettségizz le.
Menj el külföldre.
26 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
*barátnőimnek
2021. dec. 14. 11:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi vagy szakma aztán irány külföld.
2021. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy ilyen szintű döntést nehogy már a csajozás alapján hozz meg. Amúgy manapság már érettségi nélkül kb a budira nem engednek el sehol, szóval szerintem érdemes lenne azt (is) megcsinálni, csak hogy több lehetőséged legyen a jövőben. Akár esti iskola keretein belül, miközben külföldön dolgozol jó pénzért. Ez így mindenképp plusz pont lenne szerintem kb bármelyik csajnál, és még jól is jársz vele.
2021. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Érettségi, aztán menj külföldre, itthon akkor maradj, ha bűnöző lelkülettel rendelkezel (akkor neked találták ki ezt az országot) vagy szeretsz rosszul élni.
2021. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

erettsegi a mai vilagban ALAP. anelkul tenyleg semmire nem mesz, sehol.

persze ki lehet menni kulfoldre mosogatni 1000 euroert, de azzal se leszel sokkal elorebb. gondolom, nyelvet se beszelsz.


ha van egy kis eszed, leerettsegizel, megtanulsz legalsbb egy jo eros kozepszinten angolul (+az adott orszag nyelve vslamennyire), szerzel egy olyan szakmat, amit tudsz kint is hasznositani es aztan mesz.

2021. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van erettsegim, emelt szintu angol nyelv is megvan. A noknel nem oszt, nem szoroz. A lapatall fontosabb :)



37F incel

2021. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!