Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak?

Figyelt kérdés
Reagáltam egy leányzó storyjára instán, amit bekedvelt. Nem tudom mit tudnék írni így elsőre, hogy megfogja...volna valami ötlet? edzés utáni kép ahogy megfigyeltem

2021. nov. 28. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én valami olyannal kezdeném, hogy ráülhetne az arcomra.
2021. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon előnyös...
2021. nov. 28. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha csak barátzónára hajtasz akkor próbálkozhatsz a "szia, nagyon szimpatikus vagy, szívesen megismernélek" örökszűz indítással is.


Amúgy ironizáltam. Ne tőlünk várd, hogy értelmes választ adjunk. De ha tudod, hogy pontosan mit szeretnél, akkor legyél határozott és ne akarj felesleges köröket futni abban reménykedve, hogy majd talán megkapod amire vágysz. Ha akarsz valamit az életben, azt el kell venni. Hamar kiderül, hogy nyitott-e a lány arra amire vágysz, ha nem akkor tovább kell állni.

2021. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg neked kell kitalálnod, te akarod megismerni és te akarsz tőle többet. Annyit elmondanék azért, hogy már az friendzone-ba repít, hogy instán írsz neki ostoba sztorikra.
2021. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan jutott eszembe, ha mondjuk csak egy indok kell hogy ráírj, hogy hova jár edzeni, mert te is el akarsz menni, aztán majd a visszaírásából látod hogy reagál, ha jól, akkor javasolhatod hogy menjetek együtt. :)
2021. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tini párkapcsolatokban érdeklődj. Felnőtt ember nem írogat idegenek képére!
2021. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írjátok már meg, hogy mi az ami nem repít a friendzoneba?
2021. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!