Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne a nők számára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a nők számára a tökéletes férfi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. dec. 14. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Sok városi fiatal csajnak igen. De soknak pedig nem. Egyéb kérdés?
2021. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen az a sövény :D
2021. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt egy gagyi sorozat az akkor még többé-kevésbé zenékkel foglalkozó MTV-n, a Jersey Shore, abban voltak ilyen ijesztő karakterek, menőnek eladva.
2021. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Nem rossz a gyerek..de kéne a fenének
2021. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha ez az, akkor én rábasztam!
2021. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Esetleh néhány 24 alatti nő számára maximum.
2021. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A nők sokfélék, sokféle ízléssel.


Szívesen. :-)

2021. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Jókèpű, de mi van a hajával?
2021. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tököm az az elcs*eszett madárfészek a haja helyén?? :DD Hát ez kész. Én nem tudok ettől elvonatkoztatni, alapból sem csípem az ilyen "műkisfiúkat", akik "szexin" pózolgatnak a tiktokon meg instán.
2021. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Rajtavagyok ezen a okádék szar appon ami tudom; önmagában is aláás mindent amit mondok, de kb 50szer láttam az első pasit a fyp-men, és mind az 50szer lányok figurázták ki azt, ahogy beszél, amiről beszél, és ahogy viselkedik. Tégy ezzel az infóval amit akarsz.


De amúgy ha nem lenne ilyen eszméletlenül gáz minden ebben a példányban, akkor ja, a kiskorúaknak szerintem tetszhet (ami téged gondolom nem érint semmilyen formában, hiszen a felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtál, ergo NEM vágysz kölykök figyelmére, igaz?)

Felnőtt nőknek viszont sztem más az ízlésre.

Megjegyzem egyáltalán, a legkisebb mértékben sem tartom problémának, vagy akár csak cikinek, hogy a tinilányoknak bejönnek az ilyenek. Minden generáció lányainak és fiainak megvannak a maga trendjei, és szépségideáljai, amin felesleges szemet forgatni.

2021. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!