Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vállalta be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vállalta be, hogy kikezd velem a munkahelyemen? Mikor kockáztatnak a férfiak jobban: ha szexre hajtanak vagy ha komolyat akarnak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kolléga, olyan negyvenes, én még húszon éves.

1-2 alkalommal találkoztunk csak eddig, munka miatt.

Annyit tudok róla, hogy gyereke van, viszont most egyértelműen közeledett felém.

Néhány egészen apró kis gesztusából néha mintha éreztem volna, hogy mintha lenne valami a levegőben, de el is siklottam felette, ezek ilyen mikro jelek voltak, amit más észre sem vesz, de alapvetően nem mutatta ki felém, ezért mégis meglepett a dolog. (Viszont ezek szerint tényleg remekül olvasom a testbeszédet :D)


Komolyabbat akarhat, vagy létezik, hogy egy férfi kockáztatva a munkakapcsolatot, szexkapcsolatra hajt egy kolléganőjénél? De miért nem máshol másnál próbálkozik, ha tegyük fel jól megy neki az udvarlás, miért kockáztat nálam, hiszen ebből elég sok gáz lehet egy ilyenből, már a visszautasítás után is amikor együtt dolgozunk.. Pláne ha felesége is van, még ezt sem tudom.


Vagy komolyabbat akarhat egy fiatal nőtől?



2019. jún. 6. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
valszeg kollégáival fogadtak hogy megfog téged húzni ilyen egyszerű a matek
2019. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az az egy viszont kizárva. ;)
2019. jún. 6. 22:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Alád , veri sírva fakadsz és mehet mindenki a dolgára.
2019. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"kockáztatva a munkakapcsolatot"

Szerinted mi lehet olyan ertekes a ti munkakapcsolatotokban? Most komolyan, szerinted ez olyan nagy cucc, aminek az "elvesztese" miatt egyetlen percig is toprengeni fog? Tetszel neki, meg is dugna, a kerdes csak az, hogy egyszer vagy tobbszor.

2019. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Egy nagyon kiéhezett, gátlástalan fickó még ennél többre is képes, csak hogy végre valaki bugyijába belemászhasson. A kapuzárási pánikos, házas férfiak legtöbbször a munkahelyükön portyáznak, nekik az jelenti a legkisebb kockázatot.


Amit leírtál abból egyébként nem derül ki sok minden. Még az is lehet, hogy te értetted félre és nem is akar tőled semmit. Más esetben meg még komoly kapcsolatot is akarhat egy negyvenes férfi egy huszonéves nőtől. Ezt majd meglátod mi sül ki belőle.

2019. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az miért kizáró ok, ha munkatársak vagytok? Nekem eddig az összes munkahelyemen tök sok pár dolgozott, akik munka közben jöttek össze. Ha házas az nyilván más.
2019. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Rockarc ***** válasza:

#lollypop93


Szep nyersen leirtad, de milyen igaz! :)

2019. jún. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én pont ezt teszem most munkahelyen egy 20 körüli csajjal. Egyértelműen egy barátság extrákkal kapcsolatot keresnék benne. Nekem van rá engedélyem, hogy csinálhatom. Neki van barátja, akit nen tervez megcsalni, de mégis azt érzem nem hagyom hidegen. 40f

Írj ha kíváncsi vagy.

2019. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

:D

#lollypop93, igen, ezt levágtam én is.

Egy másik hozzászólónak: 100%, hogy nem értettem félre.


# 8, köszi: És mennyire kommunikáltad a célodat nyíltan felé: tudja is hogy ezt akarod, vagy csak utalgattál rá, hogy lehetne több is? Mióta fűzögeted? Hogy látod a lány reakcióit?

2019. jún. 7. 08:26
 10/19 anonim ***** válasza:
#8 Erre én is kíváncsi vagyok. Ha esetleg nem akarod ide kiírni akkor privátot is küldhetsz! ;)
2019. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!