Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete történt, éppen a városban sétáltam mikor észrevettem, hogy egy pad mellet a földön valaki otthagyta a személy igazolványát.Egy lányé volt az akit név alapján megtaláltam facebookon.Írtam neki majd egy nap múlva találkozunk, vissza adtam neki az igazolványt utána még beszéltünk pár percig ezután elköszöntünk egymástól.A helyzet az, hogy nekem nagyon megtetszett ez a lány úgyhogy most azon gondolkodok, hogy megint írok neki Facebookon és elmondom neki, hogy tetszik vagy csak megkérdezem tőle, hogy lenne e kedve valamikor találkozni de nem tudom vajon mit szólna hozzá ha ezt így egy hét után mondanám el.Ti mit reagálnátok erre?

2021. dec. 17. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy szingli-e, és mennyire jössz be neki. Egy biztos: veszteni valód nincs. Hajrá!
2021. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbát megér.
2021. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, tényleg megér egy próbát.
2021. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Max kapsz egy kosarat....vagy nem. De sosem tudod meg,ha nem írsz neki
2021. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!