Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők akik vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők akik vonzódnak idősebb férfiakhoz, nekik mi vonzó?

Figyelt kérdés

Abban a 20 évvel idősebb öregedõ férfiban?


A kérdés most nem vonatkozik az olyan fiatal nőkre akik az egzisztencia miatt vonzódnak idősebb férfiakhoz.


Hanem olyan 18-25 éves nők akik a férfi egzisztenciájától függetlenül szexuálisan is vonzódnak náluk 20-25 évvel idősebb férfiakhoz.


Le tudjátok írni mi az ami konkrétan vonzó és izgató?


Mert átlag 18-25 éves nőknek a 40-50 es férfiak már nem vonzóak.



2021. dec. 18. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*pasit
2021. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt vonzó, hogy számíthattam rá mindenben nyugodt és megbízható kisugárzása volt. Nem volt olyan mint sok kisfiú ide oda csapongó….
2021. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden idősebb férfi vonzó. De vannak akik igen. Vannak akik úgy öregednek mint a jó bor. Van akinek a kevés ránc, mélyebb hang, idősödés, BAROMI JÓL áll.

Ha hírességet kéne mondanom, akkor pl Travis Fimmelre igaz, hogy persze, mindig is jól nézett ki, de most szerintem sokkal jobban néz ki, mint 20on évesen. Egyszerűen van akinek az öregedés jól áll.


Aztán ott van az, ami női szemmel még számomra vonzó, hogy valahogy biztonság érzetet ad a tudat, hogy jobb esetben egy pl 40es férfi már elég sok mindent átélt, elég sok tapasztalata van, sok mindenhez is ért(het). Egyszóval felnőtt férfi.

Egyik barátnőmmel beszélgettünk nemrég erről, hogy valahogy vonzónak találjuk azt, ha a férfi intelligensebb, okosabb, tapasztaltabb nálunk. Szerintem ez leginkább ösztön.


Egyetemre járok, lassan diplomázok és megyek mesterre. Sok tanárom volt, és 2 olyan akiket állati vonzónak találtam/találok. Más típusok.


Az egyik ilyen nagyon szembeötlően jóképű férfi. Korrelt, intelligens, árad belőle a melegség, lelkes. Ránézel és látszik hogy nagyon jól néz ki. A hangja, a gesztusai is "szépek". Ülsz az óráján és nem tudsz nem arra gondolni, hogy a tökéletes férfi áll előtted. Láttam róla fiatalkori képet. Most 40en x évesen sokkal jobban néz ki. Egyszóval (persze nyilván nem tudom otthon milyen) kb mint amilyennek az ember elképzeli az ideális embert.


A másik pasi objektíve nem ennyire jóképű, talán átlagosnak mondanám, hasonló lehet korban mint az első. Vele kapcsolatban máshogy jött részemről az, hogy vonzónak tartom. Hetek teltek el, mire egyszer csak belémhasított az egyik órán, hogy szexuálisan annyira beindít, mint szinte soha senki. Már az elejétől kezdve szimpatikus volt, karizmatikus, intelligens, kissé nyers, a humora is bejött, némileg fanyar, de nekem tetszik. Laza, nem jópofáskodik feleslegesen, nem akart túlsáhosan bevágódni a hallgatóknál, természetes volt, és tudom róla, hogy egyébként nagyon rendes.

Szóval nem tudom miért, egyszercsak belémhasított, hogy nagyon szexinek, vonzónak találom. Pedig neki a stílusa is egyszerű, laza, kapásból nem mondaná rá az ember hogy vonzó, nem ilyen explicit módon.


Szóval, az okot, hogy kihez miert vonzódunk, nem tudom. Benne van az ösztön, akárhogy próbálunk emberként harcolni az ellen, hogy nem vagyunk ösztönlények, sok mindent szerintem mégis ezek határoznak meg.


Valahol a tudat, hogy milyen tapasztalattal rendelkezhet, tud(hat)ja mit kell(het) csinálni, különböző élethelyzetekben vonzó. És igen, van akinek jót tesz a kor, külsőt illetően.


De ez sem áll mindenkire. Ismerek olyan 50est aki tesze-tosza, nem túl ügyes az élet mindennapi dolgaiban, esetlen és nem túl intelligens.


(Egyébként ha valakit érdekelne, nem, sose nyomultam egyik tanárra se, de ha tettem volna, az sem a jobb jegyért lett volna).

2021. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, csak mindenkinek jó legyen.

Amikor én 20 éves fiú voltam, és még nem volt barátnőm, rendszeresen átjártam a szomszédba az 53 éves Marika nénihez.

A férje 56 volt, de egy műtét miatt elvesztette a férfiasságát. Sokszor áthívtak, és a férj végig nézte, hogy miket csinálunk.

Akkor még nem tudtam, de most már tudom, hogy ez bizony cuckold szex volt.

2021. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert az idősebb pasi már komoly, érett, tapasztalt, türelmes, figyelmes, intelligens, megbízhatóbb, stb stb.

És bizony nem kevés 40-es, sőt 50-es pasi van, aki jól néz ki, jól tartja magát, külsőleg is topon van.

Nekem volt pl 26 évvel idősebb pasim, 10-15 évvel nézték mindig fiatalabbnak, és soha egy percig nem éreztük a korkülönbséget.

Ez az egész nem kor-kérdés. Ha olyan a személyisége, a mentalitása, a gondolkodásmódja, az életvitele a külseje stb, hogy klappoltok, akkor tök mindegy hogy van-e korkülönbség, s mennyi.

Ha meg nem olyan, akkor hiába veed egyidős, akkor se fog működni.

2021. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!