Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti is így ki akadtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is így ki akadtok ha a párotok sminkel?

Figyelt kérdés
A mai napunk úgy indult, hogy együtt elmegyünk csavarogni. Hajat mostam, megszárítottam, és neki álltam sminkelni. Teljesen kiakadt, és azt mondta, gusztustalan vagyok sminkben, mindent összekenek stb, és smink nélkül ki se lépek utcára, hogy nem fogadom el magam, pedig ez nem igaz. Ha van kedvem sminkelek,ha nincs akkor nem. Sminkben és anélkül is jól érzem magam. Magam után se hagyok szét soha semmit. Vékonyan sminkelek, nem csinálok füstös szemeket, egyáltalán semmi szín, semmi rúzs, csak pici alapozó és szempillaspirál. Már annyira nyomatta ezeket, hogy a végén le is mostam. Ennyire minek ki akadni? Nőiesen öltözöm, nem pakolom ki semmimet, de néha azért is szól. Mi ez nála?
2021. dec. 18. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Meg most itt az elejen szakits vele. Kesobb sem lesz jobb, hidd el tapasztalatbol mondom.
2021. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

MÉG nem szól, hogy mit veszel fel, de látod? Máris sikerült elérnie, hogy ne sminkelj.


Még ma dobd ki, mert ez csak az első red flag.

2021. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

"Teljesen kiakadt, és azt mondta, gusztustalan vagyok sminkben"


Nos valószínűleg eddig a pontig lenne a pasim. Először is kinek képzeli magát, hogy ilyen stílusban beszéljen velem? Másodszor meg hadd ne kelljen engedélyt kérnem, ha sminkelni akarom magam, főleg hogy nem 5 kg vakolatról van szó, hanem egy kis alapozó + szempillaspirálról. Lehet ám kulturáltan és nyugodtan is közölni mi az állítólagos problémája, de ez a leírás alapján ettől bazi messze volt. És ha jól értem a leírásod végét, miszerint "de néha azért is szól.", akkor az öltözködésedbe is beleugat. Menjen már a francba, nem a tulajdona vagy. Én kiraknám, irányításmániás barom.

2021. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%

A múltkor kiakadt a barátnőm, mert azt mondtam neki, hogy emlékeztet

Ronald Mcdonaldra!


Nem is értem!?


25f

2021. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam olyan férfivel, akit érdekelte, hogy sminkeltem vagy éppen nem.
2021. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nekem nincs semmi bajon kevés sminkkel.
2021. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

4. vagyok

Egyébként pár perc múlva leesett neki, hogy viccelek!

nem kell lepontozni!

2021. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Most még csak ezt tiltja, később majd a hajmosást is. Egyik barátnőm exe volt ilyen. A végén már nem moshatott hajat, lehajtott fejjel kellett járnia az utcán, nem állhatott szóba senkivel.

Menekülj, amíg lehet.

2021. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha most ezt tiltja, és így viselkedik mi lesz a következő?

Még mondja mit vegyél fel?

Én elgondolkoznék

2021. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. 😊

Én is túlzásnak érzem ezt a viselkedést. Ezzel a hajmosás dologgal már én is poénkodtam magamban. 😅

A csúnya beszédből neki aztán nincs hiánya... Egyszer mérgembe azt mondtam neki hogy ha legközelebb így beszél velem akkor szájbavágom, ő viszont azóta mindig ezt mondja nekem hogy szájbavág (általában ha ellentmondok). Megmondom őszintén hogy soha nem emelt rám kezet, de azért az emberbe csak ott motoszkál a kisördög... Mondtam is neki hogy én csak egyszer mondtam ezt méregből mikor már tényleg nagyon sok volt, és nem tetszik hogy ennyiszer mondja meg hogy egyáltalán, és azt mondta hogy neki ez a duma tetszik. 🤨

2021. dec. 18. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!