Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 felett miert ugy járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett miert ugy járnak velem hogy mindegy mi lesz a vége, akkor is?

Figyelt kérdés

Exnek mikor mondtam szakitasnal(eljegyzést bontottunk fel), hogy ha tudom h ez lesz a vége bele se kezdek.

Helybol az volt a válasza ha ő tudta volna hogy ez lesz akkor is belement volna.


Erre a mostani baratomat ahogy kerdeztem, ha latnad a jövőt, a kimenetelt, akkor minden esetben velem lennel?

Azt mindta igen mindenkepp.

Kerdeztem az, hogy osszejottel velem ill velem vagy teljesen fuggetlen attol mi lesz a vége?"igen"



Most csak engem zavar egyedul az, hogy elveszik az éveim, meg a fiatalságom?? Es en marhára nem mennék bele több éves kapcsolatokba abban az esetben, ha tudnam elore hogy vége lesz?

Hogy lehet ennyire a mának élni?

A pasiknak teljesen minden mindegy? 30 meg 40 évesen is?



2021. dec. 19. 11:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok és én is úgy vagyok, ahogy a barátaid.

Ez nem a menny, itt a Földön mindennek vége lesz, hiszen nem általános a halhatatlanság.

2021. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól egy kapcsolat lehet szép és felemelő, gyönyörű, meghitt, bizalommal teljes, stb stb hogy nem tart a sírig.

A párjaid realisztikusan gondolkodnak.

2021. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem milyen választ vársz tőlük. Alapból hülye kérdés az, hogy "ha tudnád mi lesz, csináltad volna", mégis honnan tudná? Innentől kezdve nincs elvesztegetett év, egyszerűen kipróbálták veled, de nem jött össze.
2021. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
En nem próbaba akarok lenni ha választhatnék. Az biztos.
2021. dec. 19. 12:10
 5/24 A kérdező kommentje:
*próbababa
2021. dec. 19. 12:10
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul értelmezed a választ. Pont hogy annyira szeretnek/szerettek, hogy ha véget is ér valamikor, nekik akkor is megérte belefeccölni az időt és az energiát a kapcsolatba veled.
2021. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Akkor kérdés nekik miért éri meg, nekem meg miért nem.

Esetleg ők többet kapnak a kapcsolattol, mint én.

Azaz akkor mások lehetnek az elvárások/igények.


Nekik elég annyi is akkor, hogy "megpróbaltuk".(ahogy vki erre utalt fentebb)


Én képtelen vagyok úgy felfogni a mát, hogy a ma lehet egyszer emlék lesz már csak, és nem több, mert elmúlik.

Olyan nehéz az ilyen gondolkodással azonosulnom.

2021. dec. 19. 12:27
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez így van, akkor is, ha te nem tudsz azonosulni vele. Burkoltan annyit jelent, hogy nem bánta meg, hogy akár éveket feccölt el rád akkor sem, ha vége lett. És én is így gondolkozom nőként a kapcsolatomról. Nem tudhatom, hogy vége lesz-e, vagy a sírig tart, de mindent megteszek azért, hogy bárhogy is alakuljon, soha ne bánjam meg, hogy éveket áldoztam rá az életemből. Nem kell ezt túlspilázni. Szerintem sokkal bántóbb az, ha valaki azt mondja, hogyha tudom, hogy ez lesz a vége, bele sem kezdek. Egyértelműen azt mondod vele, hogy MEGBÁNTAD. Nyilván voltak szép pillanataitok is, hogy lehet azt sugallni, hogy megbántad?
2021. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igen megbántam


Nem érte meg azokert a szép pillanatokert sem. Mert inkabb éltem meg volna akkor olyannal akivel ki is tartunk egymas mellett.


Sőt. En nem az unokaimnak akarom gyujteni az emlekeket hogy legyen mit meselnem majd. Nekem erre nincs szuksegem, ilyen elmulo elszállo élményekre


Mint vmi Titanic.

2021. dec. 19. 14:29
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel soha ne lépj kapcsolatba senkivel, mert nem lehet tudni mi lesz évek múlva.
2021. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!