Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ha észrevennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha észrevennétek apró jelét is, hogy a férfi (akit barátként tiszteltek és szerettek) kicsit is másképp közelít felétek akkor azonnal tisztáznátok vele, hogy nem akartok többet vagy megvárnátok míg magától kimondja, hogy többet érez?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akit 4 hónapja ismerek. Eleinte csak barátként közelítettem felé (számomra ez fontos lépés, mert ebből fogom leszűrni, hogy eltudnám e vele később képzelni az életem). Pár napja azonban elhívtam randira. Ő azt felelte, hogy benne van, viszont nekem nagyon nem egyértelmű a viszonya hozzám.



Azt szeretném tehát kérdezni (mivel bizonytalan a helyzet), hogy ha ti egy férfira csak barátként tekintetek akkor azt megmondjátok neki amint kicsi gyanút is fogtok, hogy elkezdett másképp érezni vagy engeditek neki, hadd játsszon veletek, hadd vigyen el randira és majd akkor ha nyíltan kimondja akkor vágjátok az arcához az érzéseiteket felé?


Mert nekem nem mondta meg továbbra sem a szemembe ezt, pedig a meghívás jellege eléggé egyértelmű volt.

Létezik, hogy direkt csak játszadozik, és majd a randi végén szeretne ezzel betámadni?



2021. dec. 19. 14:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a lópikulànak van szükség ennyi nő ismerős mellett , mèg innen is visszacsatolàs?


Most vagy tényleg kacsa a kör, vagy te vagy ennyire bizonytalan

2021. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Van a bátyámnak egy barátja, akit én is jól ismerek, relatíve gyakran találkozunk, a családom is ismeri, sokat segített/segít, stb.

Mi konkrétan nem vagyunk barátok a sráccal, hisz sose csinalunk semmit külön, nyilván csak akkor találkozom vele, ha a tesómmal is, de jó a viszony. Elpoénkodunk, viccelődünk, dumálunk.


Nagyjából tavaly kezdett el olyan másképp viselkedni. Nagyon nehéz ezt megfogalmazni, szerintem igazán nem is lehet, mert a legtöbb dolgot bármi másnak is be lehet tudni. De ha épp mondtam valamit vagyis én szólaltam meg, akkor rögtön odakapta a tekintetét, gyakran nézett rám, kereste a szemkontaktust, az okot hogy beszélgessünk, igyekezett minél közelebb állni, próbál mindig nagyon szofisztikáltan beszélni, meg úgy alapból valamilyen alkalmat keríteni, hogy beszélgessünk. De ez mind olyasmi ami egy szimpla kedvességnek, barátkozásnak is betudható.

De már akkor mocorgott ott bennem a gondolat, hogy valami mégis olyan más, valahogy azt érzem hogy ez több annál, hogy haverkodni akar.


Aztán ez így ment jó sokáig. Nekem nem jön be, sehogy, se kívül, se belül. Kedvelem, jófej de bennem abszolút nem mozgat meg semmit.


Majd volt egy olyan nap, ahol tett egy konkrétabb lépést, egy gesztust (nem, nem hívott el konkrétan sehova meg nem mondta a szemembe) amiből egyértelművé vált a dolog, hogy igen én bejövök neki. Nem tudom, mennyire komolyan. Az is hozzátartozik, hogy mivel én nem akarok tőle semmit, mindig igyekeztem hogy nehogy fals visszajelzéseket kapjon.


Azóta sem hívott el, ill. sose mondta a szemembe, tehát azután, hogy tette azt a gesztust v "lépést" ami nem "igazi" v "konkrét" lépést volt, sem csinált semmi komolyat, de még mindig látom, érzékelem rajta a jeleket.


Szerintem nem is fog se elhívni meg semmi, mert mint mondtam én igyekszem, hogy nehogy félreértsen bármit, nyilván látja rajtam, hogy részemről ez semmi több puszta haveri viszonynál.


De hogy konkrétan valaszoljak a kérdésre:D :

Nem, nem tisztázok senkivel semmit amikor nincs is mit. Nem lett kimondva semmi, nem volt randira hívás. Nyilván, így nem 1000%-os a dolog, mert ha csak egy laza flörtnek szánjat/szánta (amit kétlek de mindegy) akkor elég nagy pofáraesés lenne a részemről, hogy azt feltételezem hogy mennyire odavan értem. Szóval nem, nem égetem magam.


Őt sem hozom így kellemetlen helyzetbe, mert tudom, hogy amikor tetszik nekünk valaki, sok dolgot nem szándékosan hanem ösztönösen csinálunk. Szóval nem akarok kellemetlenséget okozni, hogy azt mondom "állj le" miközben semmi konkrétat nem tett.


Ilyet csak akkor mondanék meg bárkinek is (azt is kultúráltan) ha tényleg vagy kerek perec megmondaná hogy bejössz, vagy randira hívna.

Akkor van értelme. Akkor 100%-os. Amúgy mindig ott van a sansz, hogy nem olyan komoly a dolot/félreértem és akkor mindketten égünk.

2021. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Adventi vásár,teázas...nos ez abszolút nem biztos,hogy kimondott randinak vette,én nem venném annak.Első voltam.
2021. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha engem egy olyan pasi hív el adventi vásárba teázni/forraltborozni, akit barátként tisztelek és szeretek, persze hogy igent mondok, mert barát, bírom a fejét stb.. tehát közel sem 100% hogy randinak veszi a találkát a csaj. Én nem venném ezt randinak.
2021. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!