Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek mi lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek mi lehet az oka egy felnőtt férfinál?

Figyelt kérdés

36 éves férfi. Eleinte nagyon barátságos, kedves és figyelmes volt velem, mindig odajött pár szót váltani. Egy helyen dolgozunk.


Én kezdtem nagyon azt érezni, hogy jobban kedvel engem, mint ahogy egy kolléganőt kedvelni kellene, pláne, hogy családos elég fura lett ez nekem.


Nem fogok hazudni, érzelmileg bele szaladtam a dologba, de magamban tartottam, tekintettel, hogy házas, családos ember.


Majd jött egy időszak, egyik napról a másikra kerül engem igen erősen. Aztán egyszer egy hosszabb ideig nem jártam bent és szinte rohant hozzám, hogy mi újság, hogy vagyok stb. Fura is volt. Ott azt éreztem, most megvagy, biztos lettem abban, hogy valamit érez irántam szerintem.


Aztán újra fordulat és már oda sem jön, nem beszél velem. Sokszor együtt kellett volna dolgozni, azokra a napokra vett ki szabit. Most már egyre érezhetőbb, hogy el akar engem kerülni.


Valaki magyarázza el nekem légyszi, mi van ilyenkor egy férfi fejében, mert komolyan nem értem. Felnőtt férfi, miért nem tud velem őszintén leülni és beszélgetni egyet erről az egészről?


2021. dec. 19. 20:04
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Nem akarhatok Tőle semmit, ezt fejben rendbe raktam, de amit csinál velem, nagyon bánt és nem értem, miért érdemlem észt meg.
2021. dec. 19. 20:06
 2/26 A kérdező kommentje:
ezt
2021. dec. 19. 20:06
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
szerintem csak bekepzeled ezt az egeszet.
2021. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem képzelem be, komolyan.
2021. dec. 19. 20:08
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem is lenne szabadna foglalkoznod ilyen dolgokkal ,mert könnyen lehet hogy a következő kérdés a " vajon elhagynà èrtem a csalàdjàt?" lenne
2021. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A környezetünk is észre vette, azt is, hogy túlzottan kedvel majd a hirtelen eltávolodást is. Volt, aki megkérdezte, hogy köztetek volt valami?
2021. dec. 19. 20:12
 7/26 A kérdező kommentje:
Ötös: senki családját nem tenném soha tönkre. Én így nőttem fe, tudom milyen.
2021. dec. 19. 20:12
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Hahahahahaha, tudod mennyi ilyen kérdés van itt ebből kifolyólag?


Azt a résnyire nyitott ajtót , is be kellene zárni , mert valakinek fàjni fog, de úgy is csak a levegőbe írok.

2021. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

Na, az ilyen kérdések után ne mondja már senki, hogy a nők EQ-ja annyival nagyobb lenne... Vagy az IQ. Naponta jönnek ilyen bugyuta kérdések nőktől, a srácok meg max csajozni nem tudnak.


Kérdező, többet látsz a dologba, mint ami van. Szimplán kedvel, mint barát. Néha jobban kíváncsi rád, néha rossz napja van és nem. Nem kerül, csak nem akar mindig veled beszélgetni. Ez ilyen egyszerű.

2021. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Savlekotő ***** válasza:
83%
Mert mint sokan mások ahelyett h a meglévővel foglalkoznának , random rá izgul már mindenkire aki szembe jön..
2021. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!