Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednek veled az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkednek veled az emberek, ha csúnyának találnak?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom, hogy valaki csúnyának talál?

Egyáltalán honnan lehet tudni, hogy nem vagyok vonzó?



2021. dec. 20. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan, mivel az emberek nem egy tömbként léteznek, ahol mindenkinek egyforma az ízlése.


Ha nincsenek súlyos deformációid, égési sérüléseid, akkor nem fognak univerzálisan csúnyának találni az emberek. Valakinek bejössz, valakinek nem.


Lehet jobb frizurát csináltatni (vagy legyél kopasz, mint én, az is tetszik rengeteg nőnek), igényesen öltözni, adni magadra, sportolni.


Ezer dolgot csinálhatsz, amivel vonzóvá válhatsz az emberek számára. A legtöbb magát csúnyának gondoló férfiak egyáltalán nem csúnyák, belül vannak gondjaik főleg.

2021. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nem minden ember talál valamit/valakit egyaránt vonzónak..de csak vannak valamilyen jelei annak, hogy pl nem átlagos vagy, hanem az alatti és fordítva.

Egyébként nő vagyok

2021. dec. 20. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszom akkor is érvényesül, ha nő vagy, nyilván némi változtatással: Normális, hozzád illő frizura, alakodat kiemelő, igényes ruha, sport, adni magadra.

Valószínűleg nincsen különösebb gond a külsőddel és nem is fogsz egyértelmű jeleket látni az embereken (nem tudom, egyébként, hogy mire gondolsz ilyenkor? Fintorognak? Ujjal mutogatnak? A járókelők nem fognak hosszasan nézni téged, hogy "ejj de gáz ez a nő").

2021. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy viselkedsz valakivel, ha csúnyának tartod?


amúgy én például nem tartok szinte senkit csúnyának.

Általában azt szoktam mondani, hogy "nem túl szép" "Nekem nem jön be", "Nem tartom annyira szépnek" stb.


De a csúnya szót nem szoktam emberekre használni komolyan.

Csak viccből (Régen az volt az univerzális oltás a gimis osztályomban a fiúk között, hogy azt mondtuk egymásnak, hogy "Csúnya vagy." ...).


szóval nem nagyon tartok senkit se csúnyának, mert nem jut eszembe, hogy ő csúnya lenne. csak nem vonzó.

2021. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, engem nem szoktak csunyanak talalni szerintem, de akit en csunyanak talalok, azzal ugyanugy viselkedek, mint barki massal. meg baratkozom is vele, ha ugy van. miert, szerinted az emberek ujjal mutogatnak a csunyakra es menekulnek eloluk vagy mi?


nyilvan ha egy csunya, nekem nem tetszo ferfi nyomul ram, lekoptatom. de akkor is le fogom koptatni, ha pl. nem csunya, csak taszito a szemelyisege.

2021. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ha férfiak beszélgetnek velem és megjelenik egy másik nő, az rögtön érdekesebb lesz.pl...

Meg eleve ahogy néznek az emberre.

Mondjuk én tényleg ocsmány vagyok (betegség miatt) frizura és egyebek ezen nem sokat segít.

2021. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Hatos jól leírta szerintem.


Férfiként ha megérkezek egy asztaltársasághoz, ahol lányok vannak és senkit sem ismerek, akkor igyekszem a legszebb (és legmosolygósabb/kedvesebb) lánnyal beszélgetésbe elegyedni.


Szóval ha van egy nagyon kedves érdeklődő mosolygós, de csúnya lány, akkor simán lehet, hogy aztán a végén vele fogok jót beszélgetni.

De alapból ha mindenki kb "ugyanolyan kedves", akkor a legszebb felé tendálok és arra irányul a figyelmem.


Ez nálam ösztönös dolog és nem tudatos.


Plusz ha egy szép lány mond egy közepesen sz@r poént, akkor azt vettem észre, hogy fejben kicsit megbocsátom neki, hogy "Hát jó ez most annyira nem volt humoros, de mosolygok rajta."


Míg ha egy csúnya lány mondaná, akkor szerintem kínosan néznék rá, és ha régebb óta ismerem, akkor simán mondanám is neki, hogy "Hát ez jó sz@r volt." És mosolyognék, hogy ne érezze, hogy támadólag kritizálom, csak így félig viccesen.


De később a szép lányokkal is ilyen őszintén (és bunkón) viselkedek, csak az elején még valahogy más. De sokat dolgoztam rajta, hogy ne "jó nőként", hanem emberként kezeljem a nőket. Mintha haverjaim lennének. Haveromnak is megmondom, ha béna viccet mond.

2021. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!