Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők egy részét hogyhogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők egy részét hogyhogy nem érdekli férfi egzisztenciája?

Figyelt kérdés

Elmondások alapján arra tippelnék, hogy legtöbb nő úgy gondolkodik, hogy a férfinek minimum annyi legyen mint neki, különben szóba sem jöhet párkapcsolat de még csak egyéjszakás szex sem.


De vannak jó egzisztenciájú nők akik azt mondják, nekik csak az a lényeg hogy a pasi ne akarjon a nő pénzén élősködni és ennyi, onnantól kezdve nem érdekli mennyi pénze van a pasinak.


Az ilyen nők miért nem állítanak ilyen egzisztenciális szabályrendszereket, hogy van hogy őket csak a férfi egyéb (anyagiakban nem mérhető) tulajdonságai érdeklik? Hogy van az hogy még csak nem is zavar hogy a férfi akivel ágyba bújsz harmad annyit keres mint te?


Ha te ilyen nő vagy, elmagyaráznád kérlek?



2021. dec. 20. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
1%
Úgy hogy érdekli, max nem vallja be.
2021. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Mi ebben a bonyolult?

Legyen önálló, tartsa el magát, nem az ő pénzéből akarok élni, van sajátom. Nekem nincs p@csöm, nem kell méregetni.

2021. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nalam ez a gondolat csak valas utan merult fel, mar van gyerekem. A gyerek kiszolgaltatotta tesz es jovot is kell biztositani neki, szoval neztem az anyagi helyzetet. Most elvaltan mar masfajta hangsuly van, a kapcsolaton es nem a csaladalapitason, ezert mar nem kell a ferfi penze, viszont minden masban szemelyesegben feleljen meg.
2021. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 harebell ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit kell ezen magyarázni. Úgy ismerkedtem, hogy volt saját lakásom és kerestem annyit, amennyiből tudtam félretenni is, autót és gyereket nem akartam, a luxus nem érdekel. Innentől kezdve csak az érdekelt, hogy a leendő párom is keressen valamennyit és kész.
2021. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 4


oké de te egyedi vagy abban, hogy te nem mondod azt hogy "ja ez a pasi nem keres annyit mint én? Hát akkor kuka, ilyen csövessel szóba sem állok."


És ez elég kivételes tulajdonság.

2021. dec. 20. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es nem akart gyereket.akik akarnak, azok nezik a pasi anyagi helyzetet. Elofordul h leveszi a labarol a not egy pasas aki nem keres jol, de legalabb van munkaja.itt mar a szerelem megvolt hamarabb es nem online elovalogaton esett ki a pasi
2021. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!