Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondogatja már szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja már szinte kényszeresen?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy házas nővel van kapcsolatom. Sosem kértem hogy váljon el, erre saját maga kezdi mondogatni nekem, hogy nem fog elválni. Én pedig: kértem én ezt? A válasz: úgy gondolja hogy én ezt akarnám de ő nem fog elválni. Már milliószor megmondtam neki hogy ilyen sosem fordult meg a fejemben, de már szinte kényszeresen mondogatja hogy nem fog elválni. Mi a baja, hogy ezt hajtogatja?
2021. dec. 23. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miközben mondja hintàzik is előre hátra , mint aki màniàkus?


Bolond , vagy passz

Eléggé kontextusból kiragadott törtènet

2021. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindenféle előzmény nelkül elkezd kioktatni, hogy ő nem fog elválni, és tudja hogy nekem ez fáj! Totál nem ertem, sosem kértem tőle ezt.
2021. dec. 23. 14:18
 3/17 anonim ***** válasza:

Mond azt, hogy:

Csak tudom, mit érzek!!!

2021. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Idegesítő lehet azt hallani, amit nem is mondtál, kértél!
2021. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as igen, leállítottam, hogy hagy döntsem el én, hogy nekem mi fáj és mi nem, es ez speciel nem fáj, mert sosem kértem erre!

4-es bizony. Ki is oktat, hogy ez nem rendes kapcsolat, vannak szabályok stb. Mintha 2 éves volnék aki nem tudja hogy működik ez a helyzet. Vádolni meg ugye azzal vádol hogy én biztos azt akarom hogy elváljon ebben reménykedem. Honnet szedi ezeket?

2021. dec. 23. 14:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Szeretné hogy rosszul érezd magad. Az ilyenek még szexkapcsolatra sem kellenének.
2021. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6-os értem amit írsz, csak neki az miért jó ha én nem érzem jól magam vele?
2021. dec. 23. 17:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Valami már nem az igazi. Lelkifurdalása van és döntéskényszerben érzi magát.
2021. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És emiatt állít olyat amit sosem kértem tőle? Hol van ebben a logika?
2021. dec. 23. 18:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtad, hogy azt állította, hogy te kérted.

"úgy gondolja hogy én ezt akarnám de ő nem fog elválni."

Ő úgy gondolja.

2021. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!