Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondogatja már szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja már szinte kényszeresen?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy házas nővel van kapcsolatom. Sosem kértem hogy váljon el, erre saját maga kezdi mondogatni nekem, hogy nem fog elválni. Én pedig: kértem én ezt? A válasz: úgy gondolja hogy én ezt akarnám de ő nem fog elválni. Már milliószor megmondtam neki hogy ilyen sosem fordult meg a fejemben, de már szinte kényszeresen mondogatja hogy nem fog elválni. Mi a baja, hogy ezt hajtogatja?
2021. dec. 23. 14:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hirtelen azt mondogatja hogy nem fog elválni! Én erre nem kértem sosem! De ő úgy gondolja hogy én ezt akarnám! Hogy miből azt nem monja! Max annyit hogy akkor lehet ő gondolja ezt rosszul. Eltelik egy kis idő, hét, erre ezt az egészet kezdi elölről.
2021. dec. 23. 18:25
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt is elkezdte mondogatni hogy fél tőlem! Mondom indokolja meg hogy miért, amikor sosem ártottam neki. Erre, hogy nem tudja miért de fél tőlem és el fogom üldözni magamtól. Kérdeztem hogy mi ez az egész, miről beszél? Erre: jó igaz, alaptalan a félelme mert megismert és tudja bízhat bennem. Néha már félelmetrs amiket mond és ez a rögeszme hogy nem fog elválni
2021. dec. 23. 18:29
 13/17 A kérdező kommentje:
Megkaptam hogy ne követelőzzek! Ezt megint nem értettem. Kiderült neki az követelőzés ha megkérdezem mikor találkozunk? Neki ez követelőzés.
2021. dec. 23. 18:33
 14/17 anonim ***** válasza:
Most még elég szépen el tudtok búcsúzni egymástól. Nincs mire várni.
2021. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az lesz, mert én ezt így idegileg nem bírom.
2021. dec. 23. 19:34
 16/17 anonim ***** válasza:

Tipikusan ilyenkor vagy mantrazza maganak, mert nem igy erez, vagy arra var, hogy tobbet akarj, es legyen miert elvalnia.

No vagyok, es no is akarhatja fenntartani a helyzetet, de egyszer eleg elmondani.

2021. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, én tőle sosem kértem hogy váljon el, ezért teljesen letaglózott amikor hirtelen elkezdte ezeket mondogatni. Mintha valamitől védené magát, vagy nem tudom. Arra viszont nem gondoltam amit mondtál, hogy azt szeretné ha tényleg azt akarnßm hogy váljon el.
2021. dec. 23. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!