Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyellem magam mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellem magam mások előtt?

Figyelt kérdés

Mióta élek kb, azóta van szégyenérzetem. Volt egy exem, aki csúnyán megbántott, és ha találkoznék vele, nagyon szégyellném magam, látni, azok után, hogy milyen csúnyán megbántott engem. Még ezek ellenére is több mindent elért az életben, mint én, házas, gyereke van, nekem meg semmim nincs.

Gyerekként is kiközösítettek az osztálytársaim, és amúgy tényleg egy totál szerencsétlenség vagyok, mert az életemben semmi nem sikerül. Munkahelyeimen is kerültem már cikis, előnytelen helyzetbe, amiért a mai napig is van, hogy bűntudatom van. Kb. olyanért is volt bűntudatom, hogy valamit miért nem csináltam meg előbb, vagy hogy valakinek valami nagy oltári hülyeséget mondtam, amit később megbántam.


2021. dec. 23. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus kell!

Az írásodból látszik, hogy önértékelési gondjaid vannak!

2021. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkorból szoktak ezek megmaradni, biztos történtek dolgok a családban is, ami miatt ezt továbbvitted. Egyik egyértelmű ok a súlyos önbizalomhiány, illetve hogy lenézed magad.


A szégyen érzése normális, mindenki érezte már, de a mérték nem mindegy. Szakember lenne ajánlott számodra.

2021. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Dobj be néha egy felest az feloldja a gátlásaidat!

DE ne ülj volán mögé! :)

2021. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
+ szorongàs
2021. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám. Nekem segített is a pszichológus ebben és eljutottam arra a szintre, hogy SENKI véleménye nem érdekel aki "idegen"
2021. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Hé nem azt mondtam ,hogy piáljon egész nap!
2021. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!