Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek piszkál ennyi év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek piszkál ennyi év után is, hogy nem vagyok alkalmas kapcsolatra, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

18-20 éves korom környékén csináltam pár dolgot, amire nem vagyok büszke. Bántalmazó kapcsolatból léptem ki 19 évesen, utána nem sokkal szerelmes lettem egy srácba, akivel végül nem jöttünk össze, csak randizgattunk, csókolóztunk, de rendes barátom 21 éves koromig nem volt. Ennek a srácnak, meg pár fiú barátomnak is fehérneműs képeket küldtem magamról, ők pedig farokképet cserébe, amikor pikáns lett a téma. Nem feküdtem le egyikkel sem, ennyiben maradt a dolog. 21 évesen lett kapcsolatom, akkor természetesen minden ilyesmit leépítettem. Azóta is együtt vagyok a párommal, ennek már lassan 8 éve.

Az egyik régi fiúhaverom elkezdett írogatni, hogy mi újság, mit dolgozom, milyen az életem, szóval ilyen semleges témákról beszélgettünk. Végül a sport is szóba jött, mert régen nem sportoltunk, és akkor elkezdett bókolni a testemre a nyaralós fb képeim alapján, végül elkezdett pikáns képekért kuncsorogni, mint régen. Én írtam neki a :D fejeket, hogy ugye ezt nem gondolja komolyan, és most az ő érdekében úgy teszek, mintha nem is kérdezett volna semmit. Kikelt magából, hogy mit játszom az eszem, mit gondoltam, minek írt, nehogy már én alázzam meg. Meg hogy én alkalmatlan vagyok kapcsolatra (pedig ő hajtott rám régen, de azt mondta, csak szexet akart), és biztos a párom nem tudja, hogy milyen ember vagyok, mondjam szépen el neki az esküvő előtt, meg ilyenek.

Szerintetek mit akar ezzel elérni, miért akar bántani ennyi év után is?



2021. dec. 23. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért piszkál, mert nem küldtél neki képet. Ennyi.

A legegyszerűbb mód a törlés/tiltás mindenhonnan.

2021. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2


Na visszajött a troll, aki csak nőkkel mer kemény lenni..engem is törölj már képen lécci, mutasd meg hogy tökös vagy! Ne csak a gyengébbik nemmel legyél az..


24F

2021. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi kettes is tipikus olyan pasi aki azt hiszi, hogy őt nem lehet elutasítani, te is tipikus az vagy, akivel ha nem akar ismerkedni a nő akkor neki áll anyázni mi? Az meg, hogy egyből megütnél egy nőt? Ugyan, dehogy tennéd, szerintem anyádon kívül senki nem közelít meg :D

Válaszolva a kérdésre, szimpla gyerekes sértődés volt és ennyi, ellenben én elmondanám a pasimnak a helyedben, hogy ha netán tovább küldené a régi képeidet neki, ne legyen gond belőle :)

2021. dec. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit akar. Töröld és tiltsd.
2021. dec. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Na visszajött a troll, aki csak nőkkel mer kemény lenni"


Azokkal is távolról. Anyuci pincéjében .

2021. dec. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!