Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi köcsög a kutyákkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi köcsög a kutyákkal?

Figyelt kérdés
Van egy kölyökkutyám és az exem meg anyum jelenlegi párja is folyton hisztis p_csáskodik/p_csáskodott a kutyával kapcsolatban. Jaj, miért ugrál, jaj megnyalt, jaj miért van itt, jaj fel ne jöjjön az ágyra stb. Nekem ez borzasztó unszimpatikus, egy 2 kg-s kutyáról beszélünk, még ha ugrál is rájuk, térdig sem ér fel, és még kicsi, persze, hogy hebrencs (de nyilván nevelem). De nem értem ezt a hozzáállást, oké nem kell csókolgatni a kutyát, de miért nem tudnak szeretettel állni hozzá? Én minden kutyát szeretgetek, amikor az exemnek volt, úgy kezeltem, mintha az enyém lett volna, sosem hisztis p_csáskodtam és nem tettem kellemetlen megjegyzéseket. Minden férfi ilyen érzékelten, vagy csak pont ilyenek voltak mostanában a környezetemben?

2021. dec. 24. 11:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván nem.

Az én barátom például nagyon szereti a kutyákat, a mi kettő kutyusunkért is odáig van. Az egyetlen verekedése egyébként abból fakadt, hogy látott egy férfit, aki belerúg a kutyájába és odament leállítani.

Ez a viselkedés sajnos egyénfüggő (nőknél is láttam már ilyen viselkedést), ilyenkor annyit tudsz tenni, hogy nem keresed a társaságukat, ha kutyával vagy. Most kifogtál két ilyen alakot, de közel sem ez az általános.

2021. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%
Én a macskákat nem bírom. Bár azt akkor is fenntartom, hogy a kutya nem az ágyba meg a házba való. 31f
2021. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ha ketto ilyen, akkor mar biztos az osszes:D

En kutyás vagyok, konkrétan imadom oket, es nemis az az ember vagyok, aki szerint a kutyának az udvaron a helye stb,de.."Jaj, miért ugrál, jaj megnyalt, jaj miért van itt, jaj fel ne jöjjön az ágyra stb"

En sem feltetlen szeretem ha utcai ruhaba vagyok, tehat nem egy otthoni macinaci, ami le van szarva ha lyukas vagy koszos lesz, es a kutyus teleugral.

Ha nyalakodik az sem baj nalam, kiveve ha az arcom vagy a szamat, mert az nem igazan gusztusos, mindenhol mashol siman meglehet mosni.

Az agyra viszont tenyleg nem kellene befekudnie, kiveve ha minden kintlet utan megmossatok a labat, meg ot is, de gondolom ezt nem teszitek.

Belegondoltal mar, hol jar az a kutya? Kiviszitek setalni, belelep masnak a hugyaba, kopetebe, kakajaba, hanyasaba, biztos lattal mar te is az utcan hasznalt, eldobott ovszert, ami valamiert odakerult, na o abba is belelep es meg kitudja milyen dolgok vannak az utcan, mert igen, ezek mind ott vannak.

Es o ezt felviszi az agyba utana ti abban alszotok.

Szoval a lenyeg, hogy valamilyen szinten, mindkettotoknek igaza van.

2021. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Én imádom a kutyákat, sajnos a sajátom nemrég veszítettem el, a mai napig gyászolom, és tudom, hogy ők sosem akarnak rosszat.


Viszont valszeg a f.szom tele lenne más kutyájával, ha folyton ugrálna rám. Szüleim kutyája is ilyen, imádom a hülye fejét, de egy ponton túl idegesít.


Tudom, hogy neveled a kutyád, de amíg nem hallgat rád teljesen, szerintem ne háborodj fel, hanem szorítsd össze a fogad, és fogadd el, hogy más nem feltétlenül tolerálja a hebrencs viselkedését.

2021. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem,egész egyszerűen a hátuk közepére se akartak kutyát,de neked lett/van.

Nem mindenki szereti őket,vagy lehet hogy semmi bajuk a kutyákkal,de egész egyszerűen nem osztaná meg egyikük sem a házat egyel.

Ha valami vagy valaki olyan van a házadban akit nem akarsz oda akkor minden zavar benne akkor is ha alapvetően nincs bajod vele.

2021. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Én nagyon bírom a kutyákat, itthon van kettő 40 kg-os (csak viszonyítási alapnak írtam a súlyukat). Egyik kifejezetten hiperaktív.
2021. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Már megint a kutyás lány problémái a férfiakkal. Nem unod még?
2021. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor van remény olyan férfit találni, aki nem hisztis kislány :D


Amúgy az ágyba én se engedem! De a kanapéra pl. felmehet, mert nem hullik a szőre, és én azon háborodtam fel, hogy az exem ebbe is beleszólt, de kinek képzeli magát az ilyen ember, hogy más házában szabályokat akar hozni..? Nekem ilyenhez nem lenne arcom.


Ugrálni amúgy csak köszönésképp szokott, nem folyamatosan, és hát igen, kölyök, ez van. Erre megjegyzést tenni pont olyan bunkó dolog, mintha egy síró baba anyjának mondanád, hogy “jaj ne sírjon már az a kis izé”.

2021. dec. 24. 11:55
 9/28 A kérdező kommentje:
7-es én eddig nem írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést.
2021. dec. 24. 11:56
 10/28 A kérdező kommentje:
#5 de ha ők vannak az én házamban, akkor ők alkalmazkodjanak, vagy lehet hazamenni. Nyilván ha átvinném valakihez a kutyát, akkor nem engedném fel a kanapéjára, ha nem szeretné meg ilyenek.
2021. dec. 24. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!