Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi köcsög a kutyákkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi köcsög a kutyákkal?

Figyelt kérdés
Van egy kölyökkutyám és az exem meg anyum jelenlegi párja is folyton hisztis p_csáskodik/p_csáskodott a kutyával kapcsolatban. Jaj, miért ugrál, jaj megnyalt, jaj miért van itt, jaj fel ne jöjjön az ágyra stb. Nekem ez borzasztó unszimpatikus, egy 2 kg-s kutyáról beszélünk, még ha ugrál is rájuk, térdig sem ér fel, és még kicsi, persze, hogy hebrencs (de nyilván nevelem). De nem értem ezt a hozzáállást, oké nem kell csókolgatni a kutyát, de miért nem tudnak szeretettel állni hozzá? Én minden kutyát szeretgetek, amikor az exemnek volt, úgy kezeltem, mintha az enyém lett volna, sosem hisztis p_csáskodtam és nem tettem kellemetlen megjegyzéseket. Minden férfi ilyen érzékelten, vagy csak pont ilyenek voltak mostanában a környezetemben?

2021. dec. 24. 11:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a párom hál’istennek a kutyákat és macskákat is szereti, babusgatja őket, nincs baja azzal se ha reggel a macska befekszik közénk és dorombol ilyenkor simizi, a kutyákkal is így van nem zavarják őt semmilyen formában.
2021. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
én imádom a kutyáékat, de saját lakásban nem tartanék. Egyrészről sok a gond vele ami főleg a sétáltatásból, tápok(pénz), oltásokból, egészségügyi problémákból adódik. Másrészről én már vesztettem el 2 kutyát, akik betegség miatt haltak meg. Azt a fájdalmat nem akarom átélni többször.
2021. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
81%
Az én párom nem nagy kutyarajongó, de ettőp még nornális velük. Az enyémet ix mindog megsimogatja, néha játszik vele, együtt visszük sétálni.
2021. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint tényleg vannak normális férfiak, csak ki kell várnom, míg ilyet találok. Nekem fontos, hogy szeresse a kutyámat, hiszen ő az életem része és nem akarok valakivel úgy leélni 20 évet, hogy folyton csak nyavalyogni fog meg teszi a megjegyzéseket. Az ilyen jobban jár egy olyan párral, akinek nincs kutyája.
2021. dec. 24. 15:08
 25/28 anonim ***** válasza:
60%
Az én párom nagyon szereti a (mostmár) kutyáinkat, állandóan fotózgatja őket, az egyik csomószor az ölében alszik, amíg dolgozik :D. Úgy ismert meg, hogy van három, mint kinti-benti, ha nem tetszett volna neki, akkor lehet menni. Ez egy életforma, az én életem kutyával teljes. Mindenki keressen olyan párt, akivel hasonlóan szeretnek élni.
2021. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Te házad a te várad. Kidobod őket. Engem is kidobnál, mert nem szeretek lakásban állattal lenni. Sokan viszont igen.
2021. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
35%

Attól,hogy valaki nem szereti a kutyákat vagy más szabályok szerint tartaná még egyáltalán nem jelenti,hogy nem normális pasi.

Nem csak az a normális aki nyalja falja még a kutyákat is.


Egyszerűen állatbarát társat kell találnod,de azok közt se fog mind repesni az örömtől ha a kutyád előnyt élvez velük szemben és ahelyett hogy (persze egy tartósabbra alakuló kapcsolat esetén,mikor már mondjuk együtt is éltek..) kompromisszumot kötnél és együtt építenétek fel,hogy mit szabad a kutyának és mit nem eldöntöd hogy vagy hozzászokik mindenhez vagy megy.Hát kislány,menni fog.

Nem szabad kötni az ebet a karóhoz,ha valaki alapvetően engedékeny,de mondjuk nem szereti ha a kutya a konyhában eszik és akkor amikor ti (most csak mondtam valamit,képzelj oda amit szeretnél) akkor nem halsz bele te se és a kutya se,ha mondjuk eszik és akkor amikor ti,de nem a konyhában.


Ez gyerekkel is így van,gondolod hogy mindig minden szülőnek egy rugóra jár az agya? Állat esetén se fogjátok mindig ugyan azt tolerálni,mindent megengedni még nem lehet,ha egyszer valakinek az úgy nem jó.

2021. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem, ma is kifizettem 110ezret az állatorvosra
2021. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!