Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A komoly és a komolytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly és a komolytalan kapcsolat iránti vágy is megvan a legtöbb emberben?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy sokan vallási vagy egyéb morális megfontolások miatt csak komoly, elkötelezett párkapcsolatot akarnak, házasságot. Úgy mutatják, hogy szóba sem jöhet valami lazább, ahol inkább a testiségen vagy közös kikapcsolódáson van a lényeg. Viszont pszichológusok is alátámasztják, hogy mások a preferenciák, ha rövid vagy ha hosszú távra keresünk párt, szóval ez a hajlam létezik, az más kérdés, hogy ki mit kezd vele. Valóban nekem is egy hosszútávú kapcsolat lenne a célom, de néha azért mégis azt érzem milyen jó lenne lazában maradni, mert végülis ideig-óráig kellemes a dolog.

2021. dec. 25. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem kellene lazább, nem vágyom érzelemmentes szexre.

28/F

2021. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez adott élethelyzettől -is- függ. Huszonévesen férjhez akartam menni,gyereket szülni. Megtörtént. Aztán elveszítettem a férjem és bár nem akartam egyedül maradni már egyáltalán nem akartam férjhez menni és előről kezdeni az egészet. Sőt,össze se akartam költözni senkivel,felvállalva azzal a másik fél addig kialakult életét. Viszont alkalmi kapcsolatra sem lennék képes,ezért valami középutas megoldást képzeltem el. Ha a házasságom tovább fennmarad arra vágytam volna,h örökké így legyen. De nem ez történt. Innentől pedig újratervezés indul.


Én nem hiszem,hogy valaki csak ilyen,vagy csak olyan kapcsolatra vágyik,vagy arra alkalmas. Biztos van ilyen is,de inkább az élet rendezi le a körülményeket amibe építjük a kapcsolatot.

2021. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartottam sohasem sokra a rövidebb kapcsolatokat, 14 éves korom után (addig volt 2 “fiúm”) össze sem jöttem olyannal, akiről ne tudtam volna elképzelni, hogy a férjem lesz. 18 évesen találtam meg őt, teljesen őszintén mondom, hogy el sem tudom képzelni, hogy akár csak megcsókoljak mást. 46N
2021. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!