Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni az egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne kezdeni az egyre erősödő Incel mozgalommal? Férfiak egymást hergelik bele a nőgyűlöletbe. Nem veszélyes, hogy előbb utóbb ez a mozgalom párttá alakul, és hatalomra jutnak?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 18:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert a férfiak többsége szereti a nőket és viszont.
2021. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Ha lenne elég tökük a hatalomra jutáshoz, akkor már rég lenne nőjük is. Ők csak a neten vinnyognak, itt nagy a szájuk.
2021. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
1. álmodozz, a nők max megtűrik a férfit :D
2021. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%

"1. álmodozz, a nők max megtűrik a férfit :D"

így igaz! Nagyon érdekes jelenség, hogy a társadalom nagy része nincs felháborodva a nőknek az arroganciáján, férfigyűlöletén, mindig csak a férfiak hibái miatt akadnak ki sokan... Az nem érdekel szinte senkit, hogy pl válásoknál sok férfit a volt felesége hajléktalanná tesz...

2021. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%

4


Ezért kell házassági szerződés..

2021. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Egyre erősödő? Hogy kell ezt érteni? Itt a neten erősebb? Én még élő incellel nem találkoztam és ez szerintem így is marad még egy darabig
2021. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
24%
Azon sincsenek érdekes módon felháborodva az emberek, hogy a nők milyen szintű gyűlölettel beszélnek az önhibájukon kívül magányos sorsú férfiakról. Itt a gyk-n is meg lehet nézni azt a fröcsögést, amit a nők írogatnak olyan emberekről, akik lehet, hogy nem is tehetnek arról, hogy magányosak...
2021. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

nem értem miért kell gyűlölködni incel ha nőt akar menjen prostihoz még egy melós is össze tud tenni annyit hogy havi 1-2 alkalom összejöjjön.

tapasztalat.

egyébként az érzelmi része össze jöhet haverokkal vagy olyan nővel aki pasiként nem de haver ként szívesen lóg velünk.


ennyi.


Egyébként én azt sem értem hogy miért vannak el szállva maguktól egyes nők de ez inkább emberi vonás nem a nemük miatt vagy is biztos rá tesz az egójukra.

2021. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
7. Sírjatok nyugodtan, a férfiak soha senkit nem érdekeltek és nem is fognak :D ennyike
2021. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

7


Jaj, hagyjuk már. Senki nem bántja a sikertelen férfiakat, csak azokat az inceleket akik itt fröcsögnek. Vagy cáfolj meg, és linkelj egy ilyen női fröcsögést, és összehasonlítom azt egy incelével.

2021. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!