Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tervezel 2022-ben a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezel 2022-ben a párkapcsolattal összefüggésben valamilyen nagyobb változtatást az életedben?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok például:


- szerelmet vallani annak aki tetszik

- összeköltözés

- eljegyzés

- házasság

- gyermekvállalás

- közös otthon megteremtése (lakás- házvásárlás)

- válás, szakítás

- külföldre költözés stb...


Ki mit szeretne változtatni jövőre az életében párkapcsolati szempontból?

Van olyan téma amit már régóta halogatsz, és eddig nem merted meglépni, de most eldöntötted, hogy jövőre belevágsz?!

Van amitől féltek, de tudjátok, ha meglépnétek sokkal jobb lenne az életetek?



#mit szeretnél 2022-ben #megváltoztatom az életemet
2021. dec. 26. 10:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném megtalálni életem párját, de eddig nagyon jól bújkál. N
2021. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#16 ne becsüld alá magad ennyire, egyszerűen csak nincs szerencséd, de ez megfordulhat. Sajnos ha nincs önbizalmad, az kisugárzik, és rontja az esélyeidet. Ismertem én olyan ronda tramplit, viszont hatalmas egóval, aki 30+-osan igencsak jól ment férjhez. Elhitte magáról, hogy bombázó, és bejött neki. Kicsit tatarozd ki magad, és vedd lazára. Ha rágörcsölünk, nem megy. Drukkolok neked!

N

N

2021. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Válni akartam már 2021-ben is. A járvány meghiúsította. Elkaptuk, nagyon betegek voltunk, de ő volt közelebb a halálhoz. Annyit rettegtem és küzdöttem érte és most nem tudom hogyan tovább, mert nem tudoktovábbra sem párkapcsolatot foly vrle. Depressziós vagyok, mert nem látok kiutat. Minket már csak a halál válaszrhat el, de irtózok az erintéaétől.
2021. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
# 21 sose kapsz el élve
2021. dec. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!