Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok képes kétnaponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok képes kétnaponta beszélgetni vele, akkor nem az én emberem?

Figyelt kérdés
Kedves, vonzó lány, így sem beszélünk 0-24, de azt veszem észre, hogyha egy nap kimarad, utána ő már igényli a kommunikációt. Én meg még nem.
2021. dec. 27. 10:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még csak ismerkedünk.
2021. dec. 27. 10:38
 2/14 A kérdező kommentje:
De nincs kimondva, hogy ez randis ismerkedés.
2021. dec. 27. 10:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a normális ha mindennap beszélgetnétek. Hány éves vagy?
2021. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Ezek szerint részedről sincs az a fene nagy vonzalom! :)

Nekem inkább barátkozásnak tűnik, mintha magányosak lennétek és van az az érzés, hogy "legyen már valaki aki foglalkozik velem".

Ha te nem igényled a napi kommunikációt, akkor később milyen kapcsolat lenne ebből?

Mintha nem igazán jönnél tőle "tűzbe"?

Amikor csak a nő "töri magát", hogy fent legyen tartva a beszélgetés, egy idő után meg fogja unni.

2021. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

32 vagyok de most őszintén mit lehet naponta beszélgetni?

Mindenki dolgozik, általában az emberek többségének ugyanolyan a napi rutinja.

Még eddig a legjobb volt ő, egyszer már találkoztunk is, azzal is elégedett voltam, jól ment minden. Vonzónak tartom, ezt is leírtam.

2021. dec. 27. 10:55
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát nálam azért van különbség az általad írt "Még eddig a legjobb volt ő" vagy az "annyira működik köztünk a kémia, hogy a bugyim is nedves lesz, ha csak meglátom (én nő vagyok)" között! :)

Hol van itt a tűz, a hév, a nagyon akarás? :)

Jó lesz ebből a nőből két naponta is egy kicsi.

Persze még látszik, hogy nem vagy szerelmes, mert akkor le sem lehetne "vakarni róla"! :D

2021. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jó vele, akár már ma együtt lennék vele de pont fordított a munkarendünk így elég nehéz összehozni. Nem egyszer elképzelem milyen jó lenne vele a szex is. Pusztán én nem tudok neki mit mesélni nap mint nap, és jó kicsit egyedül. Azért izgalmas, hogy vajon mi történik vele most éppen mert nem tudom. Ha mindig tudnám, az nem hozna lázba.
2021. dec. 27. 13:39
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Én is ilyen vagyok, neked is ilyen természetet dobott a gép.

Milliószor kérdezi a csajom, hogy milyen napom volt... mit milyen, dolgoztam/aludtam, csá.

Úgy vagyok vele, hogy ha valamit meg akarok osztani, akkor kérdés nélkül is elmondom. Felőlem lehet több százas IQ-val modell csaj is, akkor sem tudok a semmiről pofázni. Ezt meg kellene vele értetni, hogy ez nem azért van, mert leszarod, hanem mert ilyen vagy. Ha nem tetszik, akkor nem is kell belekezdeni.

2021. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8. Nálatok működik ez, hogy nem beszéltek? Külön éltek akkor ezek szerint?
2021. dec. 27. 14:36
 10/14 anonim ***** válasza:

7-ből 5 napot nála alszom.

Nem írtam, hogy nem beszélgetünk, valamennyit nyilván, de átpofázós este nincs.

Próbálom leszoktatni az ilyen kérdésekről. :D Kompromisszum kell, annyit kell beszélni, ami neki már elég, és nekem még nem sok.

2021. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!