Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok beszélgetni a múltról az előző életetekről amikor még nem ismertétek egymást?

Figyelt kérdés
A párom szinte semmit nem mond el a múltjáról. Ritkán beszél arról amikor kis iskolás volt de semmi több. Engem pedig érdekelne szeretném jobban megismerni. Akár még a volt nőiről is beszélgetnék vele mert alig van kommunikáció köztünk ha haza jön a munkából vagy hétvégén ha itthon van.
2021. okt. 31. 05:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szoktunk. Exekről ritkábban, mindketten tiszteletben tartjuk a másik múltját.

De arról,hogy merre jártunk a világban, milyen volt a gyerekkorunk stb.?

Ezeket simán meg lehet osztani egy bensőséges kapcsolatban.

2021. okt. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
12 éved korom óta ismerjük egymást, gyakorlatilag csak a gyerekkori sztorik voltak ismeretlenek egymás előtt. Szoktunk ezekről beszélgetni. 😊
2021. okt. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktunk. 6 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk. Elég keményen elbánt velünk az élet gyerek- és fiatal korunkban, néha esténként leülünk beszélgetni régi sérelmekről. Neki alkoholista szülők, elhanyagolás, gyámhatóság, nekem testi-lelki terror, csonka család, éhezés. Szóval van mit beszélgetni és még mindig elő tudunk kukázni az emlékeink közül olyat, amit még nem mondtunk el egymásnak.

Exekről csak ritkán, inkább csak egy-egy élethelyzethez fűződően. De nem lett volna baj az sem, ha nem tudunk róluk. Engem nem zavarna.

Egyébként nem attól ismered meg, hogy régen milyen volt. Nem az határozza meg az életeteket. Hanem az, hogy most milyen, melletted.

Ha nem szeretné, ne faggasd, ne nyaggasd, valószínűleg ő ilyen ember és kész.

2021. okt. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kifejezetten beszélgetni nem szoktunk, de ha valamiről eszünkbe jut egy régi sztori, eset, elmeséljük.
2021. okt. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Termeszetesen szoktunk, par sztory stb kereten belul. De sosincs az h azzal nyaggat hogy most meseljek a multrol... Sztem ha te ezzel nyaggatod a parod nagyon nem kene meg kapcsolatba legyel
2021. okt. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Vannak a múltban olyan dolgok, amiket nem jó előrángatni. A múlt beli sebek könnyen feltudnak szaladni, az emlékek pedig teljes érzelem toltettükkel rá tudnak törni az emberre. Ezeket az emlékeket jobb békénhagyni, főleg ha nincsenek feldolgozva...
2021. okt. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg az sem mindegy, hogy mennyi idős kapcsolatról van szó. Vannak amikhez idő kell egy embernek, hogy megnyíljon vele kapcsolatban a másik előtt. És embere válogatja, hogy milyen témával kapcsolatosan.
2021. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lazy Lover ***** válasza:
Van amit elmondok van amit nem mert elég sötét a múltam
2021. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6: Akkor fel kell őket dolgozni, nem pedig továbbra is magunkban hordozni. A feldolgozatlan traumák, kellemetlen emlékek akkor is hatással vannak rád, az életedre, a személyiségedre, a kapcsolataidra, ha nem nézel szembe velük, csak akkor tudattalanul irányítanak. Onnantól, hogy szembenézel velük, már nincs hatalmuk feletted.
2021. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerettem volna, de őt nem érdekli, magáról se szeret mesélni. Én nagyon boldogtalanná váltam mellette.
2021. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!