Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyannal akivel itt kezdtetek el beszélgetni?

Figyelt kérdés
Volt valakinek rossz vagy jó tapasztalata?
2021. nov. 27. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a szeretőm lett
2021. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Jó volt.
2021. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Igen, egy darabig jartunk is.
2021. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Elvből nem ismerkedek innen,legalábbis így indult. Aztán változott,már nem az elveimre hivatkozok,hanem az ordenáré stílusra,ahogyan itt próbálnak ismerkedni,szóval nem és nem!!!
2021. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen, 2 volt. Az egyik egy teljesen jóképű, borostás srác volt, vele csak randi volt. Második egy elég izmos, testépítő srác volt, gondolom sokan ismerik a topicban, ő vele volt szex is, de több nem is kell, lekezelő, egoista. Nem tartom jónak ezeket a gyakoris ismerkedéseket.
2021. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Többször is.

Egy életre szóló barátságom is van innen.

2021. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Találkoztam. Én írtam rá a nőre. Igaz ez még tavaly Májusban volt. Két randi lett belőle. Nem lett folytatása. Szerintem lehet itt ismerkedni. Szívesen beszélgetek bármiről ha írnak nekem privit. Kedvesek az itteni nők. :)
2021. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Egy lánnyal nekiálltam itt beszélgetni és össze is jöttünk. Volt egy másik is, akivel párszor randiztunk, de kiderült, hogy elég problémás, pedig megkedveltem. Rajtuk kívül még pár lánnyal beszélgettem, de mindenki messze volt.
2021. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Depisebb időszakaimban szoktam kérdéseket kiírni, tanácsokat kérni,és azok kapcsán néha egész megértő emberek írnak rám. 3 lánnyal is így ismerkedtem meg,alapvetően ők írtak rám, mert én privát üzenetet nem szoktam helyből küldeni,csak ha rámírnak arra reagálok, aztán lesz ami lesz. Az egyikkel le is feküdtem párszor, de alapvetően barátság lett mind3-al, még ma is tartom velük a kapcsolatot itt-ott.
2021. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!