Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátom összeveszik velem, aztán úgy viselkedik hirtelen, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés

Veszekedéskor a fejemhez vág bizonyos dolgokat. Nem érte miért nem akarok még tőle gyereket 1 év után. Még együtt sem élünk. Nem érti nekem miért annyira fontos a védekezés, hiszen másoknak sem baj, ha véletlenül teherbe esnek. Pedig ő tudna örülni egy gyereknek. De ennek ellenére a házasság témát sosem említi, de egyszer majd szeretne.

Meg hogy karácsonyra is tök uncsi cuccot vettem neki, én kb. költöttem rá 4000-t, míg ő rám 12 ezret is. Biztos utána keresett az ajándékaim árainak, mert én nem árultam el neki.

Folyton elégedetlenkedik velem, sosem mondaná, hogy pl. karácsonykor is milyen csinosan kiöltöztem vagy hasonlót. Viccként felhozta már azt a témát, hogy neki sok barátnője lenne utánam. Karácsonykor is megnézte előtte az exei adatlapját, és meg is mutatta, hogy őt mennyi nő jelöli be, hiába együtt vagyunk.

Szerinte én csak azt azt szeretném, ha megölné magát. Az is előfordult már, hogy mikor összevesztünk, már többször leírta ilyenkor hogy valami baja esett pl. elesett. Elmehetek a fenébe is, ha nem cselekszem úgy ahogy ő szeretné. Utána bocsánatot kér, és még többször mondja hogy szeret, meg többször is becézget kedvesen.


2021. dec. 27. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Kissé dilis....
2021. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem tud konfliktust megoldani.
2021. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Egy nárci seggfej a pasid. Menekülj amíg nem késő és véletlenül se szülj ettől a lénytől gyereket, mert nem szabadulsz tőle.
2021. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bolond. Nehogy gyereket vállalj vele.
2021. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Manipulálni próbál. Szerintem önző. Árakban méri az ajándékot a tiédhez képest.. Mi ez valami verseny?! Vagy másra számított?

Ha kapcsolatban vagyok nekem a párom maga az ajándék, hogy vele tölthetek pár napot az ünnepek alatt mégha vendégeskedünk vagy házigazdák vagyunk akkor is. A többi ajándék részlet kérdés.

Csinos vagy és nem is bókol. Van ilyen típus, de ha ez a szeretet nyelved nem passzoltok túlzottan össze.

Kit érdekel hányan jelölik? Az virtuális világ, meg szerintem ezzel is csak éreztetni akarja értéktelen vagy számára. Lecserélhetne stb. Erre utal vagy szimplán féltékennyé akar tenni.

2021. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Folyton elégedetlenkedik velem, ... Viccként felhozta már azt a témát, hogy neki sok barátnője lenne utánam.

Ez nem vicc. Komolyan gondolja.

Miért vagy vele? Jó ez így neked?

2021. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jéézusom…ez egy bolond!!!

Ami még rosszabb, hogy ócska módon próbàl manipulálni.

Tudod, miért tesz úgy, mintha mi sem történt volna?

Mert megbántani arra van esze, de felelősséget vállalni a tettéért már nincs.

Eszedbe ne jusson közös jövőt tervezni vele, mert az életedet megeszi a hisztijeivel..

2021. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!