Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan férfi aki ezt csinálja? Ez nem csak finom visszautasítás?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki nekem tetszik. (22-23évesek vagyunk)

Tudom róla, hogy könnyedén beszélget lányokkal, illetve sok lány ismerőse van.Nem azért lengi körül annyi lány, mert mindenkivel is lefeküdne, ez biztos, mivel teljesen más a személyisége. Az a helyzet, hogy velem viszont nem viselkedik úgy, ahogy a többi lánnyal. Probálok vele többet beszélgetni, de egyszerűen úgy látom, hogy olyankor "lefagy". A barátaim azt mondják, hogy ez lehet egy jel arra, hogy csak félénk vagy ideges, de szerintem azért viselkedik így, mert nem akar bunkó lenni és egyértelműen elutasítani.

Probálkozak még nála, vagy engedjem el?

Tényleg van ilyen, hogy ha egy srác ideges akkor leblokkol valaki előtt?


2021. dec. 28. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A "próbálkozzak még" gondolom arra utal, hogy már adtál neki elég egyértelmű jelet. Ha akart volna lépni, már lépett volna szvsz.
2021. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azért lengi körül annyi lány, mert mindenkivel is lefeküdne, ez biztos, mivel teljesen más a személyisége."


Abból amit írtál, feltehetően azért lengi körül annyi lány, mert jó barátnak, akinek mindnent el lehet mondani. Tehát jelenleg nem szexuális a lányok érdeklődése.

2021. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 véleményem szerint igen, úgyhogy akkor ezen nem érdemes tovább gondolkodnom, igaz?
2021. dec. 28. 09:38
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Próbálkozás:Az lehet a fejecskèdben kb bármi


Konkrétum ?

2021. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az a helyzet, hogy ha egy férfi lépni akar, megteszi. Legyen bármilyen félénk is.
2021. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 igen ezzel teljesen egyetértek. Az a gond, hogy mindig én keresem őt. Mindig én írok neki messengeren is.
2021. dec. 28. 10:02
 7/15 anonim ***** válasza:

A nagy jel adás annyi volt hogy beszélgettél vele?

Tényleg nem is értem hogy nem hajtott rád egyből..

2021. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#4 én mindig kedvesen mosolygok rá. Ha más is velünk van, akkor a srácot is beinvitálom a beszélgetésbe. Messengeren én szoktam ráírni....stb.

Jó igen, nem hívtam őt el még sehova, de nem is látom a jelét rajta, hogy igent mondana. Szerintem csak engem is az egyik haverjának gondol

2021. dec. 28. 10:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy annak gondol. Mivel semmivel nem mutatsz felé többet mint a többi lány. Gondolom ők sem úgy néznek rá mint a véres rongyra.
2021. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a szép mosolygásba már ferfiak milliói belebuktak, ezt csak egy tapasztalatlan kisfiú veszi jelnek.
2021. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!