Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak bejön ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejön ha egy nő informatikus vagy programozó?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 15:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16%

Informatikus vagyok, taszitanak az infós nők, vannak köztük szépek sőt nagyon szèpek , de el vannak ferfiasodva, minket férfiakat nem értenek , ha valaki beszól nekik már egyből megy a "biztos azért mondtad/vagy velem ilyen mert nő vagyok" , ha pedig gyenge vagy és alázatos úgy menetelnek àt rajtad , hogy öröm nèzni - helló mi férfiak egymást is oltogatjuk


Nem vagyok sem incel sem nőgyülölő tényleg, de az infós lànyok egy külön faj. Nekem nem kellene köszönöm szépen, akár mennyire szép , igényes, nőies szum nincs olyan tulajdonsága hogy én összejöjjek vele - túl sokat láttam , hallgattam , tapasztaltam

2021. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%

30 éves férfi vagyok, és mára elég sokat tapasztaltam, így összeállt bennem egy elváráscsomag, hogy mit szeretnék megkapni egy párkapcsolatban, és mi ami lényegtelen.


Ezek bizonyos jellembéli tulajdonságok összességét jelentik, hogy mit dolgozik a nő, az nem igazán lényeges, az számít, hogy milyen mint ember, mennyire érett/fejlett személyiség, mennyire stabil, megbízható, őszinte, tisztelet és szeretetteljes,mennyire képes kitartani mellettem. Ezek után jönnek az intellektuális tulajdonságok

2021. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Noren1989 ***** válasza:
0%

#7, ezek közül egyik sem jön be. #8, hidd el, én imàdkoztam, h ne csupa ilyen legyen az életemben.


Viszont: egy grafikus+webdesigner vénàval megàldott nőre most felàllna.



Szakmailag is 😉

2021. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%
#11: te tuti nem vagy informatikus.
2021. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

11 - szóval az informatikus nők akkor is férfiasak amikor nőiesek ? ("el vannak ferfiasodva" ... "akár mennyire szép , igényes, nőies")

Ne érts félre, nem baj ha nem jönnek be mert nekem se tetszenek az informatikus férfiak, csak itt egyik egyik gondolatod üti a másikat.

Kicsit off de a "mert nő vagyok" felszólalás más helyen is előfordul, sok szakmát kell így kizárnod ha ez probléma (pl. Marketingest, közgazdászt, grafikust biztosan, mert sok ilyen ismerősöm van és mindenki tudott ilyen történetet mondani).

2021. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
30%

#14 Miből gondolod?


Dolgoztam kedves G. Gyurinknak is pedig


Igen ellentmondás van a leírtakban, a nőiest külsőre értem.

2021. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
23%

#16 Gyuri, politikai ambíciók vagyok, D....r holding

Aki kicsit benne van a szakmàban az fogja érteni

2021. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
#16: Onnan gondolom, hogy én sem ilyen vagyok, és akiket nőket ismerek, ők sem. Bár lehet, hogy mutatod kifelé önkéntelenül is, hogy mi a véleményed róluk, és így reagálnak. Mert az még elhiszem, hogy 1-2 ilyenbe belefutottál, minden szakmában vannak ilyenek nők és férfiak között is, na de hogy minden egyes informatikus nő ilyen, az egész egyszerűen nem igaz.
2021. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

1-es leginkább azt nézné, hogy van-e wifije a routerednek a kábelt bármikor lehet cserélni sőt van mikor lecserélik fényszálasra. De a kábelt inkább a szerelők szokták kezelni és azok pasik nagy többség. 😄


Mert ha még azt írtad volna hogy jól kezeli a DVD íródat manapság már azt sem használják nagyon, vagy a pendrive-odat.

2021. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
11-es megnyugtató. 😄
2021. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!