Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak bejön ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejön ha egy nő informatikus vagy programozó?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 15:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
13-as nem hiszem.
2021. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
17%

#16 voltam


Nagyon rossz tapasztalataim vannak.


Pàlyakezdőkènt és tapasztaltkènt is voltak ilyen kollèganőim.


Volt "jó anyuka típus" aki az àllàsinterjún inkább párt keresett mint munkaeröt, volt "mostoha" típus , azt várta mikor szúrhat hátba.


Ők mind vezető nők voltak , körülöttük a kevés női alkalmazott , akikkel összefogtak a "gonosz szexista férfiak ellen" - de a munkán kívüli szóba nem àllnànak egymàssal , mert pàrvàlasztàsnàl felesleges konkurencia.


Kemény helyeken dolgoztam , kemèny nőkkel -igy tudom, hogy nekem nem valók , de azt egy szóval nem írtam , hogy màsnak sem.

2021. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
87%
22-es ez a jó informatikus nőkre szégyen, hogy minden informatikus nőt ilyennek gondolsz. De vannak jók is nem csak light informatikai területről hanem nehéz súllyú ágról is. Tiszta szégyen ez női informatikusokra nézve akik hivatásból csinálják a szakmájukat biztos vannak köztük akik életeket is mentettek már hogy még ezzel a sztereotípiával is meg kell küzdeni nem elég a while vagy az if vagy a trójai vagy a kamu emberek vagy a hackerek, kémrobotok vagy szimplán az ügyfél aki nem tudja mit akar es ugy nehéz megtervezni az arculatát vagy a rendszergazda aki az x-edik laptopot hozza rendbe vagy a hardveres aki épp az alaplapot illeszti a procihoz és lehetne még sorolni bőven bőven.
2021. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 peca1000 ***** válasza:
70%
A volt feleségem programozó matematikus volt, nem zavart, volt nagy szerelem, stb. :)
2021. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24-es akkor ő ért a mesterséges intelligenciához is.
2021. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2021. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!