Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy pasi bókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi bókol nektek akkor ti egyből arra gondoltok hogy csak meg akar fektetni benneteket?

Figyelt kérdés
Hallottam már párszor hogy leginkább azok a bókok jönnek amit más lányok mondanak nektek mert azok mindig őszinték de egy ha egy fiú bókol akkor szinte mindig csak dugni akar.Ez mennyire igaz?

2019. ápr. 6. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

50-50%, vagy igen, vagy nem, hogy az a szándéka csak.

Én nem gondolnék egyből erre, de lehet, hogy csak én vagyok túl naiv.

2019. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbször igaz, persze vannak olyan esetek amikor tényleg bókol nem csak azért mert dugni akar pl: ha szerelmes.
2019. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez függ a bóktól is.
2019. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csepp ésszel meg lehet állapítani a másik szándékát. Az, hogy valakik annyira fejletlenek, hogy rögtön bedőlnek mindennek, ne csodálkozzanak.
2019. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Minden pasi azért udvarol, bokol hogy megfektessen. De nem biztos hogy csak egy kalandot akar vagy komoly kapcsolatot.
2019. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor nagyjából mindegy, mit mond... ha egyébként normális.
2019. ápr. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!