Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti adnátok esélyt egy ilyen nőnek?

Figyelt kérdés

26 éves csaj, aki több mint 10 pasija volt már eddig, és szinte mindegyiket megcsalta. Az idegei sincsenek rendben, szülők elváltak, anyjuknak meg a másik két testvére volt kedves, ez miatt ő több helyen is mély sebeket kapart magára, arcán, csuklóin, bokáján ezek nyomai vannak a frissek mellett, így próbálta felhívni magára a figyelmet vagy az idegességét levezetni. Persze dohányzik is. Rettentő öntörvényű, és a hűséget nem ismeri, minden lelkiismerefurdalás nélkül szeretőt tartott, miközben vagy volt pasija, vagy randizgatott. Nem csúnya, de nagyon vékony, kicsit már kórosan is.

PÜ-vel ne fáradjatok, nem rólam van szó! Velem szeretne összejönni, mert, hogy megváltozott, adjak neki esélyt stb, csak bizalmam nulla felé.


2021. dec. 29. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"szinte mindegyiket megcsalta" Nem kap esélyt. A többi amit írtál is majdnem mind külön külön is kizáró ok.

Ismerkedjen olyanokkal, akik nem ismerik a hátterét. Ott még van esélye.

2021. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Volt már ilyenben részem, bár az nem tett kárt magában (hacsak az évi 1-2 abortuszt nem vesszük úgy), és bombázó, de elgondolkozva rajta megértettem, hogy jutnak férfiak gyermeki lélekből megkeseredett lélekig akár néhány év párkapcsolat után is...
2021. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akiben nem tudok megbízni, elképzelhetetlen, hogy párkapcsolatban legyünk.
2021. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig olvastam, hogy mindig félrekefélt. Nem.

Nem.

Nem.

Nem.



Nem.

2021. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez katasztrofálisan hangzik. Ez ilyen tipikus prosti önéletrajz.
2021. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Öregem ha jót akarsz akkor a létezését is elfelejted!
2021. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"PÜ-vel ne fáradjatok, nem rólam van szó"

Miért, ha rólad lenne szó, szerinted akarna bárki egy ilyen nőnek privátot írni? :D

2021. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Miért, ha rólad lenne szó, szerinted akarna bárki egy ilyen nőnek privátot írni? :D"


Hidd el, azok az emberek akik olyan kérdéseket tesznek fel, hogy ciki ennyi vagy annyi évesen szűznek lenni, vagy kalandot keresnek, azok írnának 😉.

írj egy hasonló kérdést amit akár nőként is feltehetnél, és meglátod magad is! Tapasztaltam.

2021. dec. 29. 15:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mennyire elkeseredett itt sok férfi. Magam is tapasztaltam. De ennyire talán azért még nem... :)
2021. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom és számon a szegény lányt hogy idáig jutott. Szégyen a szüleire, szégyen a nagyszüleire, szégyen mindenkire nézve aki hagyta szenvedni és nem tett érte semmit.


Ugyanakkor én egy ilyen terhet minden sajnálat ellenére sem vennék magamra.

N

2021. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!