Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megemlitettem neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megemlitettem neki hogy elmennék moziba, de nem ajánlotta fel hogy eljön velem, akkor nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

Megemlítettem beszélgetés közben csak így lazán hogy úgy volt megyek moziba, de lemondta a barátnőm, aztán mondtam hogy nem tudok mással elmenni.

Erre mondta hogy ha ez nyugtat nem annyira ciki elmenni egyedül:) de poénkodva az egészet, ha akarna akkor eljött volna velem?



2021. dec. 29. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam volna, ha tetszel nekem, hogy én szívesen elmegyek veled. 34f
2021. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé adta volna magát a helyzet, hogy felajánlja, hogy elkísér, szóval vagy nem direkt nem tette, mert nem akarta vagy csak nem vette a lapot. Esetleg nagyon félénk és nem merte meglépni, de ez esetben soha nem is fogja, mert ennél jobb alkalom nem lesz rá.
2021. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pont ő várta,hogy elhívd.
2022. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy fogalmaztál, hogy lemondta a barátnőd. Tehát van barátnőd, miért menne el egy foglalt pasival?

Másrészt kicsit azt is jelenti ez az invitálás, hogy ő csak jobb híján érdekelt volna, mivel a barátnőd nem jön. Ez nem túl szimpatikus.

Mit is akarsz, melyik lánytól? :-)

Ha ez a lány tetszik, legyél egyértelműbb, és fejezd ki, hogy nem más, hanem ő érdekel. Pl. mondd el neki, hogy képzeld, szakítottam a barátnőmmel, eljössz velem moziba?

2022. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4. Valószínűleg a kérdező nő...


Az a baj, hogy ezek mindig kétes helyzetek. Nem lehet tudni, hogy csak nem esett le a másiknak, hogy mivan vagy nem akart veled moziba menni. Ezért jobb konkrétan lépni, az ember nem agyal, hogy most ez mi volt.

2022. jan. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5# igen? köszi, nem esett le.
2022. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet ment volna, csak simán nem ért rá
2022. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!