Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm megemlítette az exét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megemlítette az exét Nincs túl még rajta?

Figyelt kérdés

Mi a barátnőmmel távkapcsolatban élünk sajnos a volt barátja ott lakik, ahol ő, szomszédok. 3 évig voltak együtt, mi meg már 1 éve, és tegnap este felhozta hogy mai napig szokta látni, köszön neki, az anyukájával nagyon jó volt a kapcsolata, illetve a szüleik mai napig tartják a kapcsolatot. Oké faluban élnek, ott ugye ismer mindenki mindenkit, de engem ez frusztrál. Olyan rossz érzéssel tölt el.

És így olyan nehezen fogom elegedni haza.

Mert tudom, hogy bármikor összefuthat vele, oké nem akar semmit tőle már. De rosszul esik

Hogyan tudnám ezt a fura érzést kitörölni a fejemből? Valaki hasonló szituációban volt e már?



2018. nov. 13. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Te ismered magadat, őt, és te tudod, hogy kell-e aggódnod, vagy nem. Egy biztos, ha ez feszültséget szül köztetek, akár csak annyit, hogy valamelyikőtök fursztált emiatt (ő azért, mert nem lehet ezzel kapcsolatban őszinte veled, te azért, mert megemlíti), akkor ez könnyen olyan konfliktusokat szülhet, ami szakításhoz vezet. Gondolom, nem jó a tapasztalatod az exek kapcsán, azért kellemetlen ez neked.
2018. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olyan érzés tört elő bennem, mintha én csak a második lennék...

Pedig az a múlt, elmúlt.

Ez pedig a jelen. De egyszerűen most ezen agyalok.

2018. nov. 13. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen körülmények között kezdett el az exéről beszélni? Mert a hogyant lehet feketén és fehéren is "olvasni". Lehet hogy nosztalgiázik, lehet hogy hiányzik neki, de simán lehet (mint nálam), hogy csak ilyen hangulatba kerülök és ilyenkor sokat mesélek a gyerekkoromról és van, hogy az exemről is. Bár leginkább barátnők között. Pasinak nem beszélek exről ha csak nem a történet a lényeg benne és nem az ex. :)
2018. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az exek dolog engem is frusztrál.Nemes egyszerűséggel nem érdekel milyen kapcsolat volt mi, hogy volt. És én sem szeretem felhozni, hasonlítani meg pláne nem. Én ilyenkor megkértem, hogy legyen szíves ezt a témát mellőzni mert abszolút nem érdekel csak idegesítem magam feleslegesen.
2018. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én ismerem a feleségem exét, szoktunk találkozni, beszélgetni is. jó barátok.

itthon a munkája kapcsán szokott szóba kerülni.

amúgy meg velem van, nem vele. miért húznám fel magam rajta? EX

2018. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kellene aggódnod, ha gyűlölné. Így csak egy normális, udvarias ember. Én sem akarnék ellenségeket jó ok nélkül.
2018. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!