Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok olyan lányt,nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan lányt,nőt aki végigjön velem a hosszú úton?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkozom hogy fölveszek hitelt lakásra.Munkahely van,önerő is remélhetőleg összejön majd lakásra.De egyedül nem lesz kockázatos belevágni?Nem kéne előbb találni egy olyan lányt,nőt aki szintén dolgozik,becsületes és végigmegy velem a hosszú úton,amíg ki nem fizetjük a lakás árát?És kitart mellettem,nem lép le egy másik férfival?

2021. dec. 30. 07:23
A kérdező szavazást indított:
Van olyan lány,nő aki összejön olyan fiúval akinek nincs semmije és együtt megteremtik maguknak a megfelelő életet
Olyan lány,nő nincs aki a nulláról akar indulni egy fiúval, inkább olyan fiú kell nekik aki mellett nem kell nélkülözniük,hitelt fizetniük.
25 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Autóm sincs,jogsim se,de most ez nem is érdekel.A lakhatás fontosabb.
2021. dec. 30. 07:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
gombhoz a kabátot. Én fordítva csinálnám. Találnék egy lányt, akivel közösek a céljaink, szeretem, életem végéig a társam lesz.Szerintem kb. így keresnek párt az emberek.Közösen megteremtjük azt a lakhatást, ami mind a kettőnknek tetszik, és közösen vennénk fel hitelt, ha nem elég a (közös) pénzünk.Ha te előbb akarsz lakást vásárolni(megértem) akkor ezt olyan értelemben egyedül kell csinálnod, hogy,mivel a tulajdonból is eleve kizárod a párodat (házasság előtt vásárolt tulajdon nem válik közössé a házasság alatt sem)akkor oldd is meg egyedül, a saját magad által egyedül fizetett hitellel együtt, vagy vegyél olyant, amihez nem kell hitelt felvenned.
2021. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad mennyi idős vagy. Én házasság előtt eleve nem vennék fel közösen hitelt. A házasságig éveket kéne együtt élni, összeköltözés előtt pedig kb egy évet járni. De valószínűleg nem sz első párod lesz sz, akit feleségül veszel, tehát nyugodtan lehet újabb pár évvel számolni, amíg megtalálod azt a nőt, akivel ennyire el tudsz köteleződni.

Ha neked belefér még ennyi idő, mielőtt lesz valamid, akkor várd ki azt a nőt, aki felvesz veled kölcsönt. Ha nem és anyagilag úgy állsz, vedd fel egyedül.

Előbb utóbb valószínűleg lesz ilyen nő, de közben mennek az évek.

2021. dec. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha te döntesz úgy, hogy nem bírod vele bármiért, de már van közös hitel?
2021. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Nincs ilyen nő. A nők azt várják el, hogy ölben vidd őket végig a hosszú úton.
2021. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már a magam saját hosszú útján vagyok így a férfinak kellene ehhez alkalmazkodnia , vagy vegyen akkor sajátot , de kettőt fizetni én sem tudok/tudnék.
2021. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a marhaságot. Nő vagyok és magam vettem fel hitelt házra. Nem kell nekem egy hapsi se, aki "támogat". Vagyok olyan életképes, hogy egyedül is megoldom. Semmi köze a pénzügyeimnek a kapcsolathoz. Aki pedig így gondolkodik, elég aggasztó. Egy kapcsolat bármi, de tényleg bármi miatt becsődölhet. Ennyi erővel akkor sosem mered ezt meglépni? Akkor miért tartod magad független embernek, ha még ennyi kockazatot sem mersz vállalni?

Tudod, ha egyedül élsz albérletben, az sem másabb. Azt is fizetned kell, hogy ne dobjanak ki.

Sőt, elmondom, én a hitel részletfizetésével jobban jövök ki, mint bármelyik albérlettel, amikben idáig laktam.

2021. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen csináljak, a csaladok nagyreszenek van lakáshitelek.
2021. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél fel közös hitelt! Hatalmas kockázata van.

Te ismered a lehetőségeidet, keressél ennek megfelelő lakást és hitelkonstrukciót. Ne számíts másik ember segítségére ennek fizetésében.

2021. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Szóval felvennél hitelt (egyedül), vennél egy lakást (egyedül), ami csak a tiéd lenne, de azért fizesse a lány a törlesztődet, hogy utána bármikor kirakhasd, mert semmi köze a lakásodhoz.. Ügyes, ügyes, igazi rendessrác taktika. Véletlenül se együtt vegyétek fel azt a hitelt, véletlenül se legyetek igazi partnerek a kapcsolatban :D
2021. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!