Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg annyira fontos számotokra a magasság? Szerelem, párkapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés

Nem rég tettem túl magam egy hosszú párkapcsolaton és ezzel együtt kész volnék randizni, viszont kicsit kiestem ebből, és azt olvastam, hogy a nem magas férfiak nem túl vonzóak számotokra.

Ez valóban így van? Én 171 cm magas vagyok. Mivel “nőhet” a szemetekbe egy “alacsonyabb” férfi?:)

Köszönöm az őszinte válaszokat!:)


2021. dec. 30. 17:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
7-es Nem a magasság fog dönteni! Sokkal fontosabb, hogy milyen ember vagy.
2021. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem 2 méter vagyok, de vannak 170-180 közti haverjaim és ők is hozzám hasonlóan sikeresek a nőknél. Előny a magasság egyébként, de rengeteg más mindennel lehet még hódítani a nőknél. A magasság csak egy ezek közül. Ha már eddig is találtál párt, akkor valszeg ezután is fogsz. Ne feszülj rá egyetlen dologra. Sok pasi ráfeszül vagy a magasságra, vagy a pénzre, vagy valami baromságra (amiben éppen önbizalomhiányos), de ez sokkal inkább csak a fejedben létező probléma, nem a valóságban létező. Viszont a valóságra kihatással lehet, ha fejben már előre bebeszéled magadnak, hogy te túl alacsony vagy minden nő számára. Ez a rossz út, ne csináld.
2021. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%

#6: "A férfiak nagy része sem szeretne magánál jelentosen magasabb nőt, aki igen, az pedig többnyire fétisből, mert arra áll neki, ha kisebbnek és kevesebbnek érezheti magát a nőjénél."


Nem, ez nem igaz. Egy csomó pasi simán lenne kapcsolatban nála magasabb nővel, csak esélyük sincs rá.

És nem, nem fétisből vagy egyéb félremagyarázásod miatt.


Komolyan: Itt ennyire nem vagytok képesek semmit sem elismerni? Az itteni "nőknek" mégis mi a baja?

2021. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
12: Azt hiszem kettőnk közt nincs nagy “szakadék”…Megtalálom a hercegnőm…De azért köszi! Jó csávó vagy..!
2021. dec. 30. 18:24
 15/20 anonim ***** válasza:

"Komolyan: Itt ennyire nem vagytok képesek semmit sem elismerni? Az itteni "nőknek" mégis mi a baja?"


Nem kell elismernem semmit, a saját tapasztalataimról írtam 180 centi magas nőként. Ameddig ismerkedtem (többnyire online), a férfiak egy része szó nélkül lelépett, amint megtudta a magasságom, a másik része pedig vagy azonnal átment perverzbe ("akkor biztos jó nagy lábad van", "akkor majd xy pozícióban csináljuk"), vagy amikor már direkt kiírtam a profilomra, hogy megelőzzem a felesleges köröket, akkor meg sokan pusztán emiatt valami dominának néztek és rám írtak olyanokkal, hogy fizetnének, hogy tapossam meg vagy rúgjam tökön őket.

Én sosem csináltam problémát abból, ha valaki pár (3-5, nem 10-30) centivel alacsonyabb volt nálam és nem kétlem, hogy vannak férfiak, akiket nem zavar, ha a barátnőjük magasabb náluk, de azért egyáltalán nem ez a jellemző. Az ismeretségi körömben is a srácok náluk alacsonyabb lányokat tartanak vonzónak. A barátom pont egymagas velem, de ő is bevallotta már, hogy zavarná, ha magasabb lennék.

2021. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
XDxDKemény…
2021. dec. 30. 21:19
 17/20 anonim ***** válasza:
46%
#15: Aham. Tehát, ma is hallhattunk egy panaszkodást, hogy szegény nőknek milyen nehéz. Hol bujkáltok a való életben? 174 centis a barátnőm, soha nem volt gondja. Az egyik lány barátom 179, valahogy neki sem. De itt, valamilyen varázslatos módon, minden nő csak selejtes és kattant pasikkal találkozik... Véletlenül sem veletek van probléma, ugye?
2021. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 olyan dolgokat projektálsz az írásomba, amiről szó sem volt. Nem panaszkodtam, párkapcsolatban élek, nem volt semmi problémám a pártalálással, csak a rövid ideig tartó online ismerkedésem tapasztalatairól írtam. Pusztán a tényt írtam le, hogy a férfiak nagy része NEM szeretne nála magasabb nőt, aki pedig igen, azoknak a nagy része dominára vágyik, nem egy sima, mezei barátnőre. Ettől még biztos van, aki nem csinálna problémát abból, ha a barátnője a hóna alá tudja csapni és egyébként tök normális ember, de azért messze nem ez az átlag vagy a többség. Nem értem, minek kell a nyilvánvaló tények miatt veszekedni.
2021. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Szerintem az a nő vagy férfi aki külsőség, vagy anyagi helyzet szerint választ, az nem lesz igazi kapcsolatban soha.

Köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 31. 14:39
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de most voltál párkapcsolatban. Minek gyártod magadnak a problémát?

Volt nőd évekig, 171 cm ide vagy oda. Nyilván ha a magasságod akkora baj lenne, nem lett volna.

Ráadásul 171 az még nem is tér el drámai mértékben az átlagtól. Vannak 160-165 cm-es, sőt annál is alacsonyabb férfiak, na nekik már tényleg nehéz lehet a dolog.

2022. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!