Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitanal a paroddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanal a paroddal ha ellenkező nemű idegenekkel beszelgetne facebookon?

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Ferfi vagyok, szakitanek.
Ferfi vagyok, nem szakitanek.
Nő vagyok , szakitanek.
Nő vagyok, nem szakitanek.
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
100%.
2021. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze.. Ez nem normális, nem tisztel, flörtöl, ismerkedik. Kuka.
2021. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván! Az egy dolog, hogy munka, tanulás, szórakozás során megismer másokat. Minek beszélget idegenekkel?
2021. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Eddig a háromból a #3 a normális.
2021. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyenekkel megöli a bizalmat. Szóval igen kuka.
2021. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miről beszélgetnek. Ha összefutottak egy csoportban valami közös hobbi kapcsán, és amiatt beszélgetnek, az nem zavar. Ha ismerkedni van fenn, flörtölget, stb., akkor az nyilván szakító ok.
2021. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, ha ennyivel nem tisztel meg akkor elmehet a halal faszara! Velem ez volt nyaron…. szakitottunk es 1 honapja talaltam egy nagyon kedves ferfit :)
2021. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek elég a zaba, növekvő rátával és a kufirc, csökkenő rátával. Más hobbiknál általában kommunikálni szokás edzőkkel, tanítványokkal, csoporttársakkal... Az ilyen értelmesebbek előbb-utóbb elsodródnak a büntetésvégehajtási őrmester lédiktől.
2021. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem, ha elmeséli, hogy miről dumcsiztak. Igazából izgat is a dolog :)
2023. nov. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!