Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy ellenkező nemű barát eltűnik teljesen amint kapcsolata lesz?

Figyelt kérdés
Minden nap beszéltünk, amikor 2015-ben megismertük egymást akkor épp az exe miatt siránkozzott, bármikor felhívhatott, írhatott, meghallgattam és fordítva is így volt. Akkor is mondta, ha lesz kapcsolata akkor nem barátkozik ellenkező neművel mert tiszteletlenség. Nyilván én se várom el, hogy minden nap írjon, de szerintem egy hónapban 1x beleférne megkérdezni, hogy élek-e még. Ehhez képest ő letiltott mindenhonnan.
2021. nov. 27. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen partnert fogott ki.. akit zavart a létezésed, ne rá haragudj.
2021. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
XDDDDDD
2021. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Furcsa, az fix.

Lehet a párja hatása is.


Nekem nem volt ilyenben részem, már nem is lesz :)

65f

2021. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Beszélek én is egy csajjal, és full megérteném, ha lenne barátja, és nem keresne. Sőt drukkolnék neki, hogy boldog legyen, és nem akarok belekavarni a dolgokba… még ha mi tudjuk, hogy ez csak haverság. Örülnék ha boldog, és inkább a leendő barátjával/férjével legyen több időt… úgyis erre vágyott. Nem haragudnék rá ezért, sőt inkább pont hogy távol szeretnék lenni tőlük.
2021. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint az élet természetes menetrendjének a része lenne.
2021. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!