Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk, ha párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk, ha párkapcsolatban vannak, beszélgethetnek más lányokkal interneten? (Persze akivel ismerik egymást)

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Nekem van 3 olyan nőismerősöm,aki barátként funkciónál,nem is nagyon találkozunk,csak online beszélünk.Az egyikükkel már 17 éve ismerjük egymást.

Mikor párkapcsolatban vagyok sem változik ez,ugyanúgy beszélgetek velük.A legtöbben utálták ezt a helyzetet a barátnők közül,sokan választás elé akartak állítani.

Pedig tényleg csak ártatlan baráti beszélgetések ezek!

2021. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy nála ez ártatlan beszélgetésnek számít, találkozáskor érződött a szimpátia
2021. dec. 30. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, szigorúan tilos mással beszélgetniük!
2021. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon. Szerintem nem korrekt a párommal szemben ha másik nőkkel írogatok. Ha valaki rám ír nyilván válaszolok, de nem merulok nagyon bele. Nyilván ez oda vissza kell hogy játszódjon. Mindenkinek más ami bele fér, tiszteletben kell tartani a másik felet is. Volt már olyan aki ez miatt repült. Megölte a bizalmat ezekkel.


31/F

2021. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nem igen férne bele, hiába csak baráti beszélgetés.

Ezt el várom, és vissza is adott:nem beszélek férfival chaten, és kész.

2021. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!