Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi év után minek?

Figyelt kérdés

Több éve szakitottunk már az exemmel, nem is tartottuk a kapcsolatot. 1 évig voltunk csupán együtt, ő szakított velem, nagyon fajdalmas szakítás volt.. Illetve részemről biztosan, de ő is nagyon sirt, rá 1-2 napra probalkozott is helyre hozni, de nem akartam hülyét csinálni magambol, így nem engedtem. Gyakorlatilag akkor együtt éltünk, viszont én is és ő is elkoltoztunk ezután más varosba, Szoval messze lakunk egymastol. Nagyon megszenvedtem a szakitast, 1 évig padlón voltam..


A rossz idoszakom után viszont betoppant az életembe a mostani párom. A kérdés lényege: tegnap este irt az exem a semmiből több ev után, mert látott egy helyen (jelenlegi párommal voltam ott), és hogy hogy vagyok..


És akkor ott állsz, hogy eltelt több ev, tele voltal fájdalommal, egyszer sem kérdezte meg az elmúlt időszakban, hogy te marha mégis mi van veled, hogy vagy… és most látott valahol (nem tudom, hogy került ide, mert nagyon messze lakik) és rám ír… minek? Vagy ilyenkor mi van az ő fejükben?


2021. dec. 31. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A te fejedben mi van, azt is leírod? Így pontosabb választ adhatunk. Valami gondolatok biztos vannak mert ha túllépsz egy exen, írhat neked évek múlva is, le se fogod szarni és nem elmélkedsz a gép előtt, hogy vajon mire gondolhat.
2021. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Én szakítottam a bnőmmel már önálló élete van azóta. Ő viszont bejelölt ami plusz röhej, hogy még az anyja is. D: Lassan fokozatosan tiltani fogom a familiát.
2021. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos.. nagyon szeretem a párom, vele szeretnék következő szintekre is lepni. Egy percig sem jutott eszembe, hogy visszairjak a volt baratomnak. Most jön a “de” része. Ahogy irtam, iszonyatosan megszenvedtem a szakitast, mert ahelyett, hogy azt mondta volna, hogy már nem szeret és legyen vége, kaptam egy olyan okot, amiről már akkor is lehetett tudni, hogy hulyeseg, egy mondvacsinált dolog.. magyarán ott maradtam kérdésekkel, amikre sosem kaptam ésszerű választ és szerintem emiatt nem tudtam lezárni magamban ezt a dolgot. Félre ne értsetek. Ő nekem már nem hiányzik, nem kell. Viszont ha eszembe jut, faj. Leginkább az, hogy mennyire kivoltam miatta és gyakorlatilag 1 perc alatt kiszállt az életemből vegleg.
2021. dec. 31. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell romantikát, meg ilyen bullshit gondolatokat beleszőni. Dobott téged, nem értékelt. Nyaljon kefét!
2021. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
True 🤷🏻‍♀️
2021. dec. 31. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban túlléptél volna rajta és nem érdekelne, akkor semmin nem kellene gondolkodnod, csak egyszerűen leráztad volna.
2021. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: és mégis mi történne, ha visszaírsz? Egyszerűen megkérdezte, hogy hogy vagy. Megírod, hogy nagyon jó, sok munkahelyi sikered van, magánéletben x éve boldog kapcsolatban vagy Józsival és most terveztek két hetes Hawaii utazást, stb...

Nem akarja veled újra kezdeni, csak érdekelte hogyan alakult a sorsod

2021. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, ha nem válaszolsz. Vége.
2021. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!