Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Március óta élünk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Március óta élünk együtt a párommal. Az utóbbi hetekben nem tudom elviselni, hogy nyitott szájjal csámcsogva eszik. Ennyi volt a kapcsolat? Régebben nem zavart a dolog.

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 06:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Most mulik el a rozsaszin köd.

Innenstöl lép àt a dolog racionalisba. Kenyelmesebb e vele az élet mint inkabb masokat hajtani, megöregedtél e màr mellette mennyire van piacképes mert ha ugy sem, es nem kellesz senkinek az esetben megbecsüli mindenki a csàmcsogo pàrjàt is

2020. dec. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
De ebbe mi zavar? Ha neki így esik jól?
2020. dec. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Szólj neki hogy egyen csukott szájjal? Ez nem párkapcsolatban is bunkóság. (Kivéve ha mondjuk nem kap az orrán levegőt)
2020. dec. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Hogyha már odáig fajult, hogy valakit nem tudsz elviselni, ott valami más probléma is lehet a háttérben. Nem tudom elképzelni, hogy valakit ezért utáljak, miközben minden más rendben van.
2020. dec. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, hogy engem már gyerekkorom óta idegesít, ha valaki csámcsog, szörcsög, hangosan nyeldekelve eszik. Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki csinálja. Rokontól, szerelmemtől, barátoktól, idegenektől egyaránt irritál. Szerencsére a környezetemben senki nem eszik így, de ha lenne ilyen, akkor megkérném, hogy egyen normálisan. Ha nem, akkor nem eszem vele.
2020. dec. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 acelsziv ***** válasza:
40%
Együtt élsz egy disznóval és ez zavar téged? Min lepődtél meg?
2020. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Sztm meg, ha valaki otthon van úgy eszik ahogy akar.
2020. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Jajj kérdező, dehogy volt ennyi a kapcsolat :D

Mi július óta lakunk együtt és az utóbbi 1-2 hónapban engem is borzasztóan elkezdett zavarni a csámcsogása. Nem változott semmi a kapcsolatot illetően, egyszerűen most tűnnek fel azok a dolgok, amik azelőtt nem. Ez nem azt jelenti, hogy elmúltak az érzéseid, ez egy teljesen normális folyamat. Mindenkinek vannak hülyeségei, amik zavarják a másikat, aztán vagy szólnak érte, vagy nem. Múltkor párom azért szólt, mert tele volt a hajammal a lefolyó a zuhanyzóban és a mosdóban is, azt mondta már sokszor kivette, de mostmár unja, figyeljek erre. Nem volt belőle semmi vita, igaza van, figyelek azóta erre. Én is szóltam neki, hogy ne csámcsogjon, mert zavar, azóta ő is figyel erre. Azt mondta jó is, hogy szóltam, mert biztos melóban is csámcsog és ez elég ciki.


22N

2020. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell azelőtt szólni a zavaró dolgokról, mielőtt igazán irritálni kezdene. De amúgy ettől még nem lesz vége a kapcsolatnak. Egyrészt érdemes lenne szólni róla, hogy figyeljen erre, és ha nincs változás, egyetek külön. Ha amúgy minden oké, erre kár lenne, ha rámenne egy kapcsolat.

Másrészt azért azt vizsgáld meg, hogy amúgy minden más oké-e. Pl. elég időt töltötök külön? Mert ha nem, simán lehet, hogy ez (is) a gond. Ha túl kevés az énidőm vagy csak túl sokat vagyok valakivel egy légtérben, akkor olyan apróságok is tudnak zavarni, amiket máskor teljesen figyelmen kívül tudok hagyni.

2020. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Biztos, hogy benned is van olyan dolog ami őt idegesíti, undorítja. Ezen általában túllendülnek az emberek, mert a szeretet erősebb. Ha nem megy, akkor baj van.
2020. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!