Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok ehhez a videóhoz? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a videóhoz? Ennyi kell csak a csajozashoz..

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és ez is csak megerősiti,bennem azt a tényt,hogy a külsőség mennyire Fontos!


Olvassátok el a sok kommentet amit a lányok irtak a srácról.A lányok odaig vannak érte.Ilyen értelmes meg olyan értelmes,aztán semmi extra,csak normalosan beszél egy adott témára.Csak hát a külseje az ami miatt "érdekes"


[link]



2020. máj. 26. 04:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne fontos, magadért is, meg a visszajelzésekért is.

Aki ilyen, akár nő vagy férfi, könnyebben átlendül bármilyen apró akadályon.

Érdemes lenne egy ilyen videót megcsinálni deepfake verzióban, hogy mutatna egy 150 kilós 50 éves pali ehelyett a srác helyett, ugyanígy előadva.

2020. máj. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem annyira nem tunik ertelmesnek ez a srac, de akik Csivettkat neznek, nekik lehet ez mar egy olyan szinvonal, amit ertelmesnek hisznek :DDDD Ugyhogy ebbol indulj ki, alapbol ez a lany sem egy hatalmas eszkombajn, olyan mint egy ket labon jaro noi magazin tele ostoba kozhelyekkel, nyilvan a nezoi is hozza hasonlo emberek.
2020. máj. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Minden nap több ilyen kérdés van....

Értsétek már meg, hogy soha egy nő sem állította, hogy nem számít a külső! De nem csak az számít!

2020. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
Minden nőnek csak a külső számít, ez nyilvánvaló. Az alapján ítélnek meg belsőre is. Ha nem nézne ki jól a srác, egy baromnak tartanák.
2020. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Csak annyira, amennyire ti is mindent elneztek egy bomba csajnak.
2020. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Ez inkább a holdudvar-hatásra bizonyíték (ti. hogy egy külsőre vonzóbb személyt öntudatlanul felruházunk előnyös belső tulajdonságokkal). Belenéztem, a csávó nem mond semmi különösebben okosat (igaz, baromságokat sem), egy átlagos beszélgetés, de a kommentszekció tele van olyan válaszokkal, hogy "úú, milyen okosan válaszolt" "milyen értelmes" stb.
2020. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

A külső annyira fontos, hogy legyen vonzalom. Viszont kinek mi jön be! Annyira ne legyél már dedós, hogy azt hiszed van olyan férfi, aki mindenkinek tetszik. Lépjünk túl ezen. Vannak akik szélesebb rétegnek tetszenek, vannak akik nem. A normális embereknek van némi önismerete, így az van, hogy az átlagos megtalálja az átlagos párját.

Attól hogy a férfiaknak és a nőknek bejönnek a full, brutál csinos vagy jóképű emberkék, az nem azt jelenti, hogy olyan is lesz nekik. Sőőőt, sok nőt valójában taszít ez a fajta külsőség, mert sok esetben magával hordozza azt, hogy nem lesz tiszteletben tartva. Egy jóképű, menő férfi esélyes hogy dobálja a nőket, ehhez meg sokaknak nincs kedve.


Ha meg szétnézel az utcán, az átlagos vagy csúnya embereknek is van párja. Sírni azok szoktak, akik kategóriákkal magasabb szintről akarnak választani, majd természetesen ez sosem jön össze. A külsőt nagyban lehet ellensúlyozni egyéb tulajdonságokkal is, csak hát ezekkel is hadilábon állnak. A semmire meg hogy nincs semmi, ez igazából törvényszerű. Én átlagos emberként sosem panaszkodtam, mindig volt barátnőm, majd később feleségem a mai napig. Ráadásul mindig csinos barátnőim voltak. Na, akkor ez hogy lehetett?


Segítek: a baj akkor van, amikor a kommersz, buta embereknek magas az egója, és ezért nem látják a valós önképüket. Mennyi olyanról hallottam, amikor azt hitték magukról emberek, hogy ők jók, szépek, okosak, csak hát a nők nem veszik észre őket. A valóság meg nem egészen az volt, amit gondoltak magukról.

2020. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Ettől a sok hülyeségtő fogtok ti bekattanni!

N27

2020. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, te mit láttál, de 29 kommentből 2db, amelyik a srácot dícséri, és csak az egyik, aki oda-vissza nyáladzik tőle.

Egyébként még csak nem is jóképű, viszont vonzó. Ad magára, határozott fellépésűnek tűnik, és kellemes az orgánuma.

2020. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom, megnyitottam a videót, várva azt a beharangozott dögös félistent, aztán csak pislogtam. Nekem ez a pasi olyan messze van a jóképűségtől, mint ide Kína. Kicsit sem hoz lázba, sőt....

Egyébként senki nem mondta, hogy a külső nem számít, az is számít, hisz meg kell legyen a vonzalom, de ez ugyanúgy a pasikról is elmondható. Ők sem jönnek ám össze olyan nővel, akihez kicsit sem vonzódnak! Ez természetes, de ez véletlen sem jelenti, hogy csak és kizárólag a külső számítana.

2020. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!